תקשור ראשון עם שנדלול
עדנה טופר מתקשרת את שנדלול

עדנה טופר מתקשרת את שנדלול – שמאן אפריקאני
תקשור בטלפאתיה על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר במסגרת קורס תקשור 28.6.09

עדנה רואה את הדמות ומתארת אותה לנוכחים, הוא מציג עצמו בשם שנדלול Shandlool.
זהו שמאן גדול וחזק עם כפות ידיים ורגליים גדולות מאד חיוך רחב וגדול ולב ענקי מלא אהבה. הוא מלמד צורת טיפול חדשה.

לכפות הרגליים יש תחושות שבמערב לא מפתחים. באפריקה יש חשיבות להרגיש דרך כפות הרגליים. דרך הכפות הרגליים מרגישים את האדמה ואת האנרגיות שהאדמה מעבירה.
שמאנים באפריקה דרך כפות הרגליים יכלו לדעת אם האנרגיה חיובית או שלילית. אם האנשים טובים או לא טובים. איכותן האנרגטית של כפות הרגליים הם כמו עקבות בחול שמאפיינות כל אחד. לכן לכל עקבה ועקבה יש אנרגיה אחרת, וניתן להסתכל על סימני העקבות ולדעת איזה אנרגיה יש לכל אדם.
זה כמו עקבות שציידים הולכים אחר החיות. הם מרגישים את תחושת החיה, אם היא פוחדת או מתקשה בהליכה, חולה או במלוא העוצמה. אם החיה משדרת את מלוא העוצמה שלה לפעמים הציידים היו מניחים לה. הציידים החזקים רואים אתגר להתעמת עם החיה העוצמתית ולהחזיק את האנרגיה שלה.
רק לוחמים בודדים  מסוגלים להתמודד עם חיה במלוא עוצמתה ולכבוש אותה. הם נכנסים לאנרגיה החזקה של החיה, הולכים בעקבותיה ומתחברים אליה ממקום המהות שלה. ואז מהות החיה מתחברת למהות האדם. במצב זה הרבה פעמים משנים את שם הלוחם או מוסיפים את שם החיה.
בכפות הרגליים יש מקומות שקולטים בעוצמה גדולה. יש גם קצוות עצבים. אתם רגילים ללכת עם נעליים וביטלתם או העלמתם את הרגישות הזו. הרגישות הגבוהה ביותר בכף הרגל נמצאת בכריות האצבעות בכרית כף הרגל וכרית העקב. ומעט מעל העקב. גם במיניות הזוגות שכחו את הרגליים שכחו את כף הרגל ותחושותיה. אתם במערב עסוקים רק באברי המין ואינכם מבינים את הרגישויות שבכף הרגל.
בנוסף לריפוי הרפלקסולוגי אפשר לרפא אנשים על ידי חבישה של צמחי מרפא על כף הרגל. לעטוף את כף הרגל בצמחים, לעטוף בניילון, לקשור ולישון עם זה. הצמחים הטובים ביותר הם צמחי מרפא ירוקים חיים כי אז נספגת גם איכות צמח, גם האיכות האנרגטית וגם תדר הצמח.
לדוגמא: צמחי תבלין ששותים – עלי דפנה, הדס, זית שמים צמחים במעט מים שיהיו לחים ועוטפים הרגל. אם כותשים את הצמח, נאבדת האיכות האנרגטית. תנסו למשל עלה של בננה. לעטוף את הרגל ולסגור, עלי תפוז, לימון וכן הלאה –כדאי לעשות ניסיונות.
כמו שאתם יודעים להשתמש בצמחים בחליטות וריפוי אפשר גם בקומפרסים זהו תדר חזק מאד כי הצמח חי. כף הרגל סופגת את אנרגיית הצמח ותראו איך הצמח נראה בבוקר. טוב לעשות צמח אחד שבוע ימים , לעשות הפסקה בין 1-3 שבועות ואז לקחת צמח אחר.
יש צמחים שממש מרפאים פסיכולוגית – מעניקים בטחון עצמי, מוציאים פחדים ומוציאים מחשבות שליליות.
כל צמח יש לו איכויות אחרות. באפריקה בשבט שלי, אנשים היו בריאים לא היו מחלות, הייתי מטפל בהם כל הזמן. לימדתי אותם את נושא כפות הרגליים והתחושות שהן יכולות להרגיש. איך שהייתי רואה שאדם יורד אנרגטית הייתי נותן לו צמחים שהיו מעלים את האנרגיה ולכן רגשית לא היה דרוש להם להיות חולים. יש צמחים אנרגטיים שאפשר לחוש אותם ואיתם צריך לעבוד.
סודות הצמחים, האנרגיה שלהם היא כל כך פשוטה לריפוי וכל כך קלה שאין סיבה שלא תשתמשו בה. בעקרון כל צמח שאוכלים ממנו הוא טוב.
השבט שלי ידע לעבוד באנרגיות. הן היו חשים כל דבר. מכיוון שלא כמו במערב שהאונה הימני מאד לא מפותח, אצלנו האונה הימנית מאד התפתחה והיא מאד רגישה, הם היו קולטים ורואים טלפאתית טוב מאד. גם דרך צמחים אפשר ללמוד תקשור.
אני מאחל לכם בהצלחה.
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן