תקשור על זרימה ותיעול אנרגיה
עדנה טופר מתקשרת את שנדלול

שנדלול השאמאן האפריקני מדבר על זרימה ותיעול של אנרגיה
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר 5.7.09

הכוחות הנפשיים דומים מאד לכל כוח אם מבינים את המהות של הכוחות הפועלים על כדור הארץ.
אם נסתכל על גלי הים או על הרוח נראה תמיד זרמים, הזרמים מניעים את החומר.

בואו ונסתכל על הרוח, נתבונן בה בפשטות, נסתכל ונראה שתנועת הרוח מזיזה חפצים. היא מזיזה או בעוצמה או ברכות, או בפראות או בהרס. כלומר אנרגיית הרוח משתנה, זורמת ומזיזה דברים. בים הזרמים משתנים, נוצרים גלים שמזיזים את האבנים והסלעים, יש גלים רכים וקטנים ויש גלים חזקים ועוצמתיים.
המים והאוויר זו אנרגיה. נפש האדם היא גם אנרגיה. הנפש לפעמים סוערת ולפעמים שקטה. כשהנפש סוערת היא מזיזה דברים, למשל מאוד כועסים יוצאים לקרב, נלחמים. כשהנפש רכה ונעימה – מתחבקים ואוהבים.
רגע שמבינים את תהליך הזרימה, מבינים שכל אנרגיה זורמת ומשפיעה על סביבתה. לכן ההתבוננות שלנו שונה מההתבוננות שלכם על נפש האדם. אנו מסתכלים על האנרגיה הפנימית של האדם והיכן היא זורמת ופוגשת את החפצים. מה היא עושה להם. למשל הם האנרגיה שלו זורמת ויוצרת חפצים חדשים הוא אדם יוצר ובאשר ילך הוא יוצר. זו האנרגיה של היצירה.
יש אנשים שבל מקום הם יהרסו. וכל פעם יגעו בדברים ומתוך זעמם ישברו. הם אינם מסוגלים ליצור אבל הורסים. עכשיו ברור שאדם הורס צריך לתעל את האנרגיה שלו שתהיה מועילה. אדם עם רוח סוערת – אסור לו לשבת בעבודה. הוא חייב להיות דינאמי ולהוציא את האנרגיה שלו החוצה כל הזמן, לראות איפה יש להרוס לשם יצירה כמו: כריתת עצים, חרישה וכו'
אנשים עם אנרגיה כזו חייבים להוציאה אחרת האנרגיה הזו פוגעת בהם. זה מאוד מהותי כי זו שונה מהתפיסה בה אתם רואים את בני האדם. אנחנו מסתכלים  איזה אנרגיה פועלת אצל האדם, מה הוא עושה איתה ואיך היא משפיעה על הסביבה. בשביל לייעל את האנרגיה שלו לעצמו או לחברה.
למשל בזוגיות חשוב ש-2 האנרגיות יהיו מותאמות אחרת האנרגיה של האחד זורמת ופוגעת באנרגיה של השני הנמצא בטווח שלה. מכיוון שהאנרגיה של האדם משתנה המו הים, הרוח, העננים, גם האדם משתנה ולכן הוא צריך להבין באיזו אנרגיה הוא נמצא היום.
האם יש בו אנרגיה של נתינה, אנשים מסביבו ייהנו מהנתינה שלו. אם הוא פועל לפי האנרגיה שלו באותו יום יהיה לו יום מבורך. אם הוא יחסום את אנרגיית הנתינה שלו מתוך פחדים, האנרגיה הזו במקום לצאת תפעל להרוס והוא ייקח מאנשים דברים באנרגיה או בפיזי.
זה תהליך מורכב להבין איזו אנרגיה זורמת בו ומאיזו הוא נותן. אבל אם תתבוננו תוכלו להבין איזו אנרגיה יש בתוככם ואיך להשתמש בה ולפעול על פי זה בצורה נכונה.
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן