תקשור אישי בטראנס

כמתקשרת ושמאנית אני יכולה לתפקד כ"טראנס מדיום".

כאשר אני נכנסת לטראנס. אני הופכת לכלי ריק: הישות נכנסת לתוכי, גופי וקולי משתנים ואני מתחילה לתקשר להעביר מסרים. בזמן הטראנס אינני מודעת לתוכן שאני מתקשרת ומעבירה, לכן גם אינני אחראית לתוכן הדברים הנאמרים. כדי להסביר עניין זה בפשטות, אפשר לומר שאני משמשת כמכשיר רדיו המשמיע את השידורים שהוא קולט. למכשיר אין כל ידיעה או שליטה על התכנים שעוברים דרכו. 
כך גם אני בזמן האירוע, אני לא מצויה בשליטה, אלה משמשת רק כצינור המתקשר את הוויית הישות לעולמנו וזמננו. לפיכך, יש לדעת שטון הדיבור שלי ואפילו הבעות וצורת גופי, עשויים להשתנות בצורה קיצונית, כאשר אין לי כל שליטה וידיעה על כך. האינפורמציה שאני מתקשרת ומעבירה מהמורים הרוחניים במהלך הטרנס מוקלטים בטייפ.

לתקשור בטראנס כמה יתרונות

המידע עובר נקי, ללא פרשנות, חשים את עוצמת האנרגיה של המורה הרוחני האישי ומקבלים הרבה הילינג. לסיום התקשור מקבלים בדרך כלל ברכה בשירה מהמורה הרוחני. השירה של הברכה בעלת עוצמה אנרגטית גבוהה ביותר, ואחר ששומעים את ההקלטה שוב מקבלים מחדש את עוצמת הברכה.

החסרונות בתקשור בטראנס

יש אנשים שקשה להם לראות אותי נכנסת לטראנס. מפחיד אותם שקולי וגופי משתנים ולמיינד לא תמיד קל לקבל את אשר מתרחש בתיקשור בטראנס.

כמו כן מחיר התקשור בטראנס יותר יקר עקב ההתאוששות הפיזית ארוכה ממנו, משום שאני זקוקה לטיפול ארוך אחרי התקשור.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן