רשמים מקורס תקשור חלק ב'

"קורס התקשור היה עבורי התנסות מיוחדת במינה שחשפה אותי למצבים מנטליים ורגשיים… הייתה זו עבורי חוויה מרגשת, מעשירה ובלתי נשכחת אשר הביאה אותי להבנה טובה יותר של משמעות החיפוש הרוחני ועל כך תודה" – א.ב.


"מה שקבלתי מקורס תיקשור, וזאת על  "קצה המזלג", זאת דלת נוספת להכנס לעולם הרוחני, סולם של עליה ברוחניות, ואפשרות להמשיך ולהתפתח" – ד"ר אורי ניסן.


"קורס התקשור היה עבורי התנסות מיוחדת במינה שחשפה אותי למצבים מנטליים ורגשיים… הייתה זו עבורי חוויה מרגשת, מעשירה ובלתי נשכחת אשר הביאה אותי להבנה טובה יותר של משמעות החיפוש הרוחני ועל כך תודה" – א.ב.


"בקורס תקשור של עדנה טופר מצאתי את המדריכים האישיים שלי חמודים, אוהבים, מעודדים, מרגיעים, יועצים טובים, נותנים תקווה ואפילו פייטנים"  – ר.פ.


"קורס תקשור היה מאוד מעניין , ולמדתי בו איך לא לפחד מתקשורים " – א.כ.


"באופן פורמלי זה היה קורס תקשור. באופן מעשי לגבי זה היה קורס של התבוננות ברגשות ובמחשבות שעולים בי " –א.ב.


"אני רוצה להודות לך על היותך מורה רוחנית ומורה ארצית…   הצלחת באופן מתון שקט ושליו להוביל אותי אל עולם המודעות, הרוח והתקשור ואף לקשור את הלמידה שלי לחיי היום יום" – ע.ל.


"ברצוני להמליץ על מדריכת קורס תקשור, עדנה טופר שלאורך כל שלבי הקורס הייתה נמרצת פורייה ומעניינת" –  ח.ג.


"מילים לא יצליחו לגעת במה שאת עשית עבורי בקורס תקשור ובכלל. אני מרגיש בר מזל על כך שפגשתי מורה כמוך" – ע.א


"קורס יהוא קורס מאוד רציני , ענייני, קולח ומותאם לכל הסובבים בו" – מ.א


"קורס תקשור העניק לי ביטחון עצמי, התפתחות רוחנית וכלים נהדרים לחיים." – קארינה מורדוק.


"בחלק גדול של קורס תקשור לא הבנתי על מה מדובר, מהם המסרים, הצבעים והדיבורים שאנשים מקבלים. לאט לאט המסר הועבר, יצאתי קצת מהשיפוטיות, ניסיתי להיות יותר משוחררת ולרוקן את המוח. היום אני מצליחה לתקשר לעצמי ולאחרים." – עדי אופיר.


"מבחינתי קורס תקשור היה חלון לעולם חדש." – קרן טופט.


"לאחר עבודה קשה בקורס תיקשור, אמונה ורצון חזק התחלתי לקבל מסרים מהמדריכים הרוחניים שלי, אותם אני מוצאת כספר פתוח לכל בעיה, מעין יועצים אשר עוזרים בכל פעם שאני זקוקה להם." – ע.פ.


"בקורס תקשור לימדת אותנו מהי העוצמה שטמונה בכל אחד מאיתנו. לימדת אותנו כי רק מתוך אומץ נגשים את מטרותינו. לימדת אותנו שיש לעשות צעד צעד וגם אם קשה עד מאוד, להמשיך להאחז במטרה. יום יבוא ונקום ונהיה למה שקיוונו!" – פ.ע.


מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן