קורס תקשור"התקשור הוא כמו מערכת ניווט לווייני לחיים. קרש קפיצה וזינוק. קורס תקשור של עדנה טופר הוא הבסיס של כל הפריצה הרוחנית שלי." ד"ר אורי ניסן – רופא.

מדוע ללמוד קורס תקשור

התקשור עם המורה הרוחני שלכם זה אוצר נפלא. חשבו על ישות מדריכה העוזרת לכם לנווט את חייכם, לקצר תהליכים, לקבל תובנות עמוקות על עצמכם, לשחרר דפוסים עוצרים וחוסמים וליצור פריצת דרך חדשה.

בעזרת תקשור תוכלו ליצור מפנה באיכות חייכם ותנצלו טוב יותר את זמנכם על ידי קיצורי דרך מוכחים החוסכים בלבול, לבטים וספקות.

הדרך הקלה והבטוחה ביותר לקבל תשובות לשאלות וללבטים המציקים לכם היא דרך תקשור. זו גם הדרך הטובה ביותר לקבל שיעורים והדרכה עם המורה הרוחני האישי שלכם.

מי מלמד קורס תקשור בכוליות

בכוליות לומדים תקשור ממקור ראשון, מעדנה טופר טראנס מדיום, מתקשרת, שמאנית ומורה למודעות עצמית והתפתחות רוחנית משנת 1978.

בכוליות לא לומדים מתלמידים של תלמידים שלמדו אצל זה או אחר, לא ממדריכים מוסמכים ולא מספרים וטקסטים אלא מהמקור, מורה רוחנית שרואה אותך כתלמיד על כל הרבדים. עדנה טופר רואה את הצ'אקרות ואת החסימות שלך, מה עוצר אותך ומה יכול לקדם אותך. היא רואה ומתקשרת עם המורים הרוחניים של כל תלמיד ותלמיד וכך יודעת אם התלמיד מתקשר או לא מתקשר. בצורה זו הלימוד אפקטיבי ומותאם להתפתחות הרוחנית והאישית של כל תלמיד.

טופר, בעלת ראייה מעמיקה, רואה את המכשולים והסכנות שבדרך. היא יודעת היכן נמצאים המוקשים בדרך בשל ניסיונה הרב בעליות וירידות של עולם המודעות וההתפתחות הרוחנית.

הלימוד נעשה בצורה יסודית ומכינה את התלמיד להגיע למעמקים של עצמו דרכם יוכל לעלות למעלה בהתפתחות האישית שלו.

"אני, שהגעתי לקורס תקשור סקפטית, התחלתי לתקשר, ובשבילי זה שינוי מרגש".

צביה תלמידה מקורס תקשור

קורס תקשור עוזר לך להצליח

קורס תקשור של עדנה טופר בנוי כך שגם אתם יכולים לתקשר ולהצליח. כאשר אתם יודעים לתקשר, התקשורים מגיעים אליכם במקום ובזמן הנכון. כאשר אתם מתקשרים לעצמכם, אינכם צריכם לבזבז כסף, זמן ודאגות מיותרות כדי לקבל תשובות, אתם מקבלים את התיקשור חינם. אתם מתקשרים הכי טוב לעצמכם, כי אתם והמדריך הרוחני שלכם יודעים ומכירים את צרכיכם, הבעיות והדילמות שלכם יותר מכל אדם אחר. בקורס תקשור תוכלו לקבל תקשורים המתאימים ביותר עבורכם ותשובות מדויקות יותר.

"הצבתי לעצמי ציפיות בקורס תקשור, שאוכל לראות את המורה הרוחני שלי.אכן הוא התגלה אלי. עשיתי הצלבות למיניהן בכדי לבדוק את אמיתות הדבר וכעת יש לי דיאלוגים איתו ואני בהחלט נעזרת בו בחיי היום יום". 
טלי, תלמידה מקורס תקשור

קורס תקשור הוא השקעה לכל החיים

תודות לקורס תקשור תוכל להתקדם בחייך בכל מיני תחומי חיים: עבודה, זוגיות, הורות, התפתחות רוחנית ועוד. קורס תקשור הוא ההשקעה הכי טובה עבור עצמך.

דמיין לעצמך שאתה יכול לתקשר בעצמך, להיפתח רוחנית ולקבל את התשובות לבעייתך. עכשיו אתה יכול להפוך את הדמיון למציאות וללמוד את כל מה שיש לדעת על תקשור.

בקורס תקשור בכוליות לומדים בקבוצות אינטימיות עם יחס חם, פתוח ואוהב. מקבלים אימון אישי וצמוד מעדנה טופר אשר מלווה אתכם בכל שלבי התהליך. בקורס תקשור כל תלמיד מתקדם ומתפתח לפי רמת ההתפתחות שלו. הלימודים באווירה נעימה, עם הרבה מאד קבלה הקשבה ואהבה.

"עדנה הוציא מאיתנו דקויות והגעתי לרבדים עמוקים יותר. ידעתי שאני מתקשרת תמיד, אבל בסדנה קיבלתי אישור לכך" שולה תלמידה מקורס תקשור.

עם מי לומדים לתקשר ואיך

תיקשור זו דרך טבעית לכל בני האדם. זו שפה שנשכחה. כולם בתחילת דרכם על פני כדור הארץ תקשרו עם המורים הרוחניים שלהם. המורים הרוחניים הם ישויות בלתי נראות, אך יש להם אמצעים רבים לתקשור עם כל אדם פתוח. כל אחד מתקשר עם המורה שלו בדרך הייחודית לו. אין דרך אחת ויחידה לתיקשור.יש דרכים ואמצעים שונים ומגוונים לתקשור, וכל אחד צריך להכיר את הדרך המתאימה לו ביותר.

חשוב להבין כי המדריך הרוחני אינו מלאך. יש כאלה מכנים אותו המלאך השומר אין זה מדויק. עדנה טופר רואה ומתקשרת עם סוגים שונים של יישויות ורואה הבדלים מהותיים בין מורים רוחניים לבין מלאכים. קיים בלבול נרחב כיום שלכל ישות לא פיזית קוראים מלאך. זוהי תפיסה שגויה.

המלאך אינו משרת של האדם. המלאך הוא בדרגה מאוד מאוד גבוהה, הוא מקבל את משימותיו מן האלוהות ולא מבני אדם.

לצערי, אנשים רבים חושבים שהם יכולים לזמן מלאכים ולהפוך אותם למשרתים שלהם. שהם יבואו בכל רגע שיקראו להם וימלאו את צרכיהם. זהו דבר שהוא רחוק מן האמת.

התקשור בימינו

בזמן האחרון אנו עדים בשמחה לתופעה שהתקשור מתפשט והופך יותר ויותר פופולארי ונפוץ. אם זאת, נוצרו חוסר דיוק וטעויות בעולם התקשור ובעולם הרוחני.

אנשים רבים אינם מבינים את החיבור בין תקשור למודעות עצמית והתפתחות רוחנית. בשבילם התקשור זה ללמוד פטנטים איך לתקשר ותו לא, ולא תמיד הם מודעים למניע האמיתי שלהם, לכוח ושליטה על אחרים דרך תקשור.

הם אינם רוצים באמת ללמוד, להתפתח ולעבור תהליכים. הם לא רוצים להתבונן על עצמם ולהסתכל מה יש לשנות בתוכם.

מצב זה נוצר מכמה סיבות:

1.    אנו חיים בעידן האינסטנט של כפתורים. הכול צריך לקרות מהר מאוד אחרת זה לא טוב. ישנו חוסר הבנה שללמוד תקשור זה תהליך שצריך לבנות אותו יחד עם האישיות של האדם.

2.    כל תובנה שמתקבלת צריכה לעבור תהליך של הפנמה ויישום בחיים היום יום. אחרת אין ערך או טעם לתובנות שמקבלים. אנשים רבים יושבים בשיעור, כותבים את מה שהמורה אומר, המחברת מכילה את המידע אך אף אחד לא מוודא שהם מיישמים תובנות או עוזר להם בקשיים שבהם הם נתקלים ביישום התובנות.

מסיבות אלו ונוספות קורס תקשור בכוליות הוא קורס מעמיק, רציני ומקיף, אשר בסיומו התלמיד עבר תהליך עמוק ושינוי אשר מאפשר לו לתקשר ולהבין נכון את העולם הרוחני.

ישנם מספר דרישות מן התלמיד על מנת שיוכל להתקבל ללימודי תקשור:

1.    רצון אמיתי וכנה להתפתח, לגדול ולהשתנות.

2.    יכולת התמדה ונחישות לעבור תהליכים אישיים, נפשיים ורוחניים.

3.    יכולת הקשבה, קבלה והכלה לעצמו ולאחרים.

4.    פתיחות וגמישות מחשבתית.

5.    יכולת אינטלקטואלית ורגשית.

6.    ענווה והבנת מקומו של התלמיד בתהליך.

7.    רצון ויכולת נתינה גבוהה.

8.    מוכנות למאמץ ולמידה אמיתיים

שלושת הפרקים הנלמדים בקורס תקשור המקפיצים אותך לגבהים חדשים

כדי להתפתח ולהיות מודעים לעצמכם ולתקשורים,  יש דגש מיוחד בלימודי קורס תקשור, על אימון ויישום חומר הלימודים בחיי היום יום.

א. הכנת הכלי המנטאלי והרגשי לתקשור

ב. לימוד סגנונות שונים של תקשור.

ג. תרגול והפנמה. התלמידים מתרגלים ומתאמנים בתקשור בדרכים שונות.

סודות ההצלחה של קורס תקשור של עדנה טופר

•    קבלת כלים שימושים שאיתם תתקשרו ותקבלו תשובות לשאלות המטרידות אתכם

•    טכניקות והתנסויות שונות בתקשור, והבנה לדרך האישית שלכם לתקשר.

•    בקורס תחוו חיבור עמוק יותר לאינטואיציה, ליצירתיות, לביטחון עצמי ואמונה בעצמכם.

•    בקורס תיקשור תתחברו טוב יותר למהות הפנימית שלכם, ולמקור הידע האין סופי.

•    תלמדו לקלוט ולהבין את המסרים והתובנות המועברים מהמורים הרוחניים שלכם.

•     תחוו תרגילים שונים להעלאת המודעות, הרמה האנרגטית והרגישות העל חושית.

•    בקורס תיקשור תקבלו עוד הפתעות ומתנות רוחניות.

בקורס  לומדים סה“כ  108 שעות – פעם בשבוע (3 שעות) במשך 8 חודשים המחולקים ל-2 סמסטרים עם חופשה קצרה באמצע כולל 2 מפגשים ארוכים בטבע.

הקבלה לקורס מותנית בראיון ותקשור אישי עם מנחת הקורס, עדנה טופר.

אין צורך בידע קודם.

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר אנא התקשר לטלפון
09-9589553  או  050-3530339

 

 

 

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן