קורס תקשור לאנשי עסקים

לימודי תקשוראתה רוצה להתקדם הלאה, מחפש פתרונות יצירתיים, מלאי תעוזה וחדשנות כדי להגיע להישגים מרשימים במהירות, וביעילות. אתה מחפש את הכלים שיאפשרו לך זאת. לאנשים ספורים ידועים כלים רבי עוצמה אלה המהווים את סוד הצלחתם מזה שנים. כלים אלו נלמדים בקורס תקשור של עדנה טופר ומהווים את הדרך הקלה, הקצרה והיעילה ביותר לצמיחה וקידום אמיתיים.

במחקר שנערך על קבוצת מיליונרים, הם נשאלו: "אם יש לכם עסקה גדולה שאין לכם עליה הרבה נתונים, על פי מה אתם מגיעים להחלטה?" כולם אמרו במילים אחרות את אותו הדבר – אינטואיציה, תחושת בטן וכו'. למעשה הם תיקשרו באופן אינטואיטיבי, כל אחד לפי דרכו.

מספרים על הממציא הגדול אדיסון שהיה יושב שעות רבות במדיטציה לבד בחדר עם כדור ברזל ביד, מדוע? כדי שברגע שיירדם הכדור ייפול וכך יתעורר. בדרך זו אדיסון הגדול תקשר כדי לקבל את כל הרעיונות שלו. כל שנותר לו לעשות, שזה הרבה יותר קשה, הוא לתרגם את הרעיונות לחומר.

"בקורס תקשור של עדנה טופר קבלתי איזון והרמוניה. היו לי 'כאילו' חיים כפולים- משפחה וחברים ולעומתם העסקים, ששם הכול היה שונה לחלוטין, ודרך הקורס שני המקומות התקרבו מאוד, וחל שיפור רב באיכות החיים שלי. למדתי להקשיב (נשמע פשוט אבל מאוד לא!) וההקשבה נתנה לי המון תובנות ותקשורת דו כיוונית ופתוחה.
מי שבא מהעולם הלוגי, הרציונלי, ולא עשה שום עבודת מודעות ותקשור יש לו חששות שמדובר במשהו מוזר, כמו של כת, אבל קורס תקשור של עדנה טופר הוא כ"כ מאוזן, ומחובר מאוד לקרקע וזה חשוב מאוד, זה נותן, קודם כל, בטחון. הוא לא שולל את הדברים שהאמנתי בהם לפני כן. מצד שני, הקורס נותן חומר שאני יכול ליישם בחיי היום-יום. החומר מחלחל וקשור לחיים, לעומת לימודים שאין להם קשר למה שקורה בחיי."
דרור, תלמיד בקורס תקשור

הרבה אנשים, מקשת רחבה של תפקידים בכירים מאד בכל ענפי המשק, נוטים לחוות בסתר תקשורים שונים אך הם אינם מעיזים לדבר על זה בפה מלא. מדוע זה כך?
זאת משום שבכל אדם יש פן רוחני טבוע בו אך לא כולם מעיזים להודות בו ולרתום אותו לשימושם. חלק זה הוא עוצמתי וחשוב מאין כמותו והוא יכול לעשות את ההבדל הגדול בין שני מתחרים.

שרי אריסון למשל עשתה את הצעד 'ויצאה מן הארון' בכך שהצהירה שהיא מאד רוחנית על אף שהיא אשת עסקים. היא אינה רואה בכך שום סתירה אלא להפך היא מנצלת את יכולותיה לטובתה.
כל יום מיליוני אנשי עסקים בעולם מחפשים פתרונות יצירתיים וחדשניים למצבים סבוכים. רבים הולכים ומשלמים ל"יודעי דבר" שייתנו להם תשובות ופיתרונות. אולי יש "יודעי דבר" ומתקשרים למיניהם שהיו רוצים שתמשיכו לבוא אליהם אך האמת הפשוטה היא שאתם יכולים לתקשר הכי טוב לעצמכם, משום שאתם יודעים ומכירים את צרכיכם, הבעיות והדילמות שלכם יותר מכל אדם אחר. התקשור מאפשר לכם למצוא את הפתרונות ברמה הגבוהה והטובה ביותר לבד, בכל זמן נתון ובחינם. קורס תקשור הוא ההשקעה הכי טובה לעצמך. תודות לקורס תקשור תוכל להתקדם בחייך בכל מיני תחומי חיים: קריירה, זוגיות, יחסים בין אישיים ועוד.
קורס תקשור של עדנה טופר נותן לך כלים לקידום העסק שלך שיקנו לך יתרון משמעותי על אחרים.

* כישורי הניהול והאסטרטגיה שלך גדלים ומתפתחים
* היזמות והיצירתיות שלך גדלים
* התקשורת הבין אישית מתפתחת
* ניצול זמן יעיל וחכם יותר
* חסכון בכסף, זמן ומשאבים למציאת פתרונות

"התקשור הינו מערכת ניווט לוויני לחיים. קרש קפיצה וזינוק. קורס תקשור הוא הבסיס של כל הפריצה הרוחנית שלי." ד"ר אורי ניסן – רופא מומחה.

קורס תקשור של עדנה טופר הינו קורס מקצועי, מעמיק, המפתח את המודעות העצמית, נותן ידע נרחב על כל טכניקות התקשור, ופותח בפני כל אחד את דרכו הייחודית לו לתקשר.
שלושת הפרקים הנלמדים בקורס תקשור המקפיצים אותך לגבהים חדשים
א. הכנת הכלי המנטאלי והרגשי לתקשור
ב. לימוד סגנונות שונים של תקשור.
ג. תרגול והפנמה. התלמידים מתרגלים ומתאמנים בתקשור בדרכים שונות.
סודות ההצלחה של קורס תקשור
1. בקורס תקשור מקבלים כלים שימושים שאיתם תתקשרו ותקבלו תשובות לשאלות המטרידות אתכם.
2. בקורס תקשור תלמדו טכניקות והתנסויות שונות בתקשור והבנה לדרך האישית שלכם לתקשר.
3. בקורס תקשור תחוו חיבור עמוק יותר ליצירתיות, לאינטואיציה ולמקור הידע האין סופי.
4. בקורס תקשור תלמדו לקלוט ולהבין של המסרים והתובנות המועברים מהמורים הרוחניים.
5. בקורס תקשור תחוו תרגילים שונים להעלאת המודעות, הרמה האנרגטית והרגישות העל חושית.
קורס תקשור של כוליות הוא קורס מקורי של עדנה טופר ה מועבר מעל 15 שנים אשר נבנה, השתבח והשתכלל עם השנים על פרי ניסיונה הרב. כדי להתפתח ולהיות מודעים לעצמכם ולתקשורים, יש דגש מיוחד בלימודי קורס תקשור, על אימון ויישום חומר הלימודים בחיי היום יום.

"הקורס תקשור היה מאוד רציני, ענייני, קולח ומותאם לכל הסובבים בו" מ.א. תלמיד מקורס תקשור
בקורס תקשור נלמד:
* מה זה תקשור?
* למה זה חשוב לתקשר?
* איך תבחין מתי אתם מתקשרים ומתי לא?
* איך תזמין תקשור ותקבל תשובה כשאתם זקוקים?
* איך תקרא ותפענחו אוסף מקרים ואירועים?
* תגלה את סגנון התקשור שלך, שבו אתם מתקשר הכי טוב
* תתגבר על המחסומים, ותיפתח לתקשור
"לאחר עבודה קשה, אמונה ורצון חזק התחלתי לקבל מסרים מהמדריכים הרוחניים שלי, אותם אני מוצאת כספר פתוח לכל בעיה, הם מעין יועצים אשר עוזרים לי בכל פעם שאני זקוקה להם."
ע.פ. תלמידה מקורס תקשור
בקורס תקשור בכוליות לומדים בחדר אקסקלוסיבי ומיוחד בקבוצות קטנות, ממוקדות ומקבלים יחס ואימון אישי צמוד מהמורה. בקורס תקשור כל תלמיד מתקדם ומתפתח לפי רמת ההתפתחות שלו.
תנאי קבלה לקורס:
הקבלה מותנית בראיון אישי עם מנחת הקורס, עדנה טופר. אין צורך בידע קודם.
בקורס תקשור לומדים סה“כ 72 שעות – פעם בשבוע (3 שעות) במשך 5 חודשים
ועוד סוף שבוע מרוכז בטבע.
לקביעת ראיון קבלה עם עדנה טופר התקשר 09-9589553 050-3530339
לקריאת המלצות נוספות מאת תלמידים לחץ כאן

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן