קורס תקשור

חווה את הכוליות - האחד - ואת הרקיע השביעי

אנשים רבים אינם מבינים את החיבור בין תקשור למודעות עצמית והתפתחות רוחנית. בשבילם התקשור זה ללמוד פטנטים איך לתקשר ותו לא, ולא תמיד הם מודעים למניע האמיתי שלהם, לכוח ושליטה על אחרים דרך תקשור.

עדנה טופר
a

עודד ט.

"עדנה הוציא מאיתנו דקויות והגעתי לרבדים עמוקים יותר. ידעתי שאני מתקשרת תמיד, אבל בסדנה קיבלתי אישור לכך" שולה תלמידה מקורס תקשור.

a

ד"ר אורי ניסן

"התקשור הוא כמו מערכת ניווט לווייני לחיים. קרש קפיצה וזינוק. קורס תקשור של עדנה טופר הוא הבסיס של כל הפריצה הרוחנית שלי."

a

צביה

"אני, שהגעתי לקורס תקשור סקפטית, התחלתי לתקשר, ובשבילי זה שינוי מרגש".

a

צביה

"אני, שהגעתי לקורס תקשור סקפטית, התחלתי לתקשר, ובשבילי זה שינוי מרגש".

a

שולה

עדנה הוציא מאיתנו דקויות והגעתי לרבדים עמוקים יותר. ידעתי שאני מתקשרת תמיד, אבל בסדנה קיבלתי אישור לכך.

מהו קורס תקשור?

קורס תקשור הוא השקעה לכל החיים!

תיקשור זו דרך טבעית לכל בני האדם. זו שפה שנשכחה. כולם בתחילת דרכם על פני כדור הארץ תקשרו עם המורים הרוחניים שלהם. המורים הרוחניים הם ישויות בלתי נראות, אך יש להם אמצעים רבים לתקשור עם כל אדם פתוח. כל אחד מתקשר עם המורה שלו בדרך הייחודית לו. אין דרך אחת ויחידה לתיקשור.יש דרכים ואמצעים שונים ומגוונים לתקשור, וכל אחד צריך להכיר את הדרך המתאימה לו ביותר.

למי הוא מתאים?

קורס תקשור של עדנה טופר בנוי כך שגם אתם יכולים לתקשר ולהצליח!

 כאשר אתם יודעים לתקשר, התקשורים מגיעים אליכם במקום ובזמן הנכון. כאשר אתם מתקשרים לעצמכם, אינכם צריכם לבזבז כסף, זמן ודאגות מיותרות כדי לקבל תשובות, אתם מקבלים את התיקשור חינם. אתם מתקשרים הכי טוב לעצמכם, כי אתם והמדריך הרוחני שלכם יודעים ומכירים את צרכיכם, הבעיות והדילמות שלכם יותר מכל אדם אחר. בקורס תקשור תוכלו לקבל תקשורים המתאימים ביותר עבורכם ותשובות מדויקות יותר.

מה אקבל בקורס

תיאור הקורס

התקשור עם המורה הרוחני שלכם זה אוצר נפלא. חשבו על ישות מדריכה העוזרת לכם לנווט את חייכם, לקצר תהליכים, לקבל תובנות עמוקות על עצמכם, לשחרר דפוסים עוצרים וחוסמים וליצור פריצת דרך חדשה.

בעזרת תקשור תוכלו ליצור מפנה באיכות חייכם ותנצלו טוב יותר את זמנכם על ידי קיצורי דרך מוכחים החוסכים בלבול, לבטים וספקות.

הדרך הקלה והבטוחה ביותר לקבל תשובות לשאלות וללבטים המציקים לכם היא דרך תקשור. זו גם הדרך הטובה ביותר לקבל שיעורים והדרכה עם המורה הרוחני האישי שלכם.

מידע נוסף

דרישות לקורס

  1. רצון אמיתי וכנה להתפתח, לגדול ולהשתנות.
  2. יכולת התמדה ונחישות לעבור תהליכים אישיים, נפשיים ורוחניים.
  3. יכולת הקשבה, קבלה והכלה לעצמו ולאחרים.
  4. פתיחות וגמישות מחשבתית.
  5. יכולת אינטלקטואלית ורגשית.
  6. ענווה והבנת מקומו של התלמיד בתהליך.
  7. רצון ויכולת נתינה גבוהה.
  8. מוכנות למאמץ ולמידה אמיתיים.

הרשמה לקורס