עדנה טופר

רב-תחומית, מחברת בין דיסציפלינות שונות ומגוונות, מאסטר למודעות עצמית והתפתחות עדנה טופררוחנית
ומומחית לפיצוח קוד התודעה האישית והאוניברסלית.
שמאנית – נכנסת לכל הוויה לשם ריפוי, תיקון ושחרור חסימות עומק בנשמה שנוצרו בשל טראומות בחיים הנוכחיים ובגלגולים קודמים, סלילת מסלול נשמתי חדש על ידי שחרור חסימות ושינוי הקארמה.
ראייה על חושית
– הילות, צ'אקרות וחסימותיהן, ראייה ותקשור בהיכלי העולמות הגבוהים – עם ישויות על, נפטרים. רואה, מדברת ופועלת יחד עם מגדלי הנשמה, המורים הרוחניים.
טראנס מדיום – מפנה את עצמה מגופה ומאפשרת להוויה אחרת (ישות שמעבר לממד הפיזי) להיכנס לתוכה ולדבר דרכה.
יוצרת רב-רובדית – פרסמה ספר שירה וסיפורת: "שירים ורישומים",
"האם אתה מוכן לצאת מלול התרנגולות", "שפע, אהבה וחוכמה"- הדרך לחיים מלאים.
אמנית
– חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל. רכשה את השכלתה האמנותית במכון אבני בתל-אביב  ובמדרשה למורים לאמנות ברמת השרון שבה התמחתה בציור, בפיסול ובחינוך מיוחד. ציוריה נכללים באוספים חשובים בארץ ובעולם.
זכתה בפרסים בינלאומיים רבים בארץ ובחו"ל:

עדנה טופר, מהמורים הראשונים בישראל שהעזו ללמד רוחניות, מודעות ותקשור.
חקרה וגילתה כבר בשנת 1983 שיטה לניתוח אנרגטי המיושמת בתהליכי כוליות שהצילו את חייהם של אלפי אנשים.
בשנת 1994 פרצה דרך כאשר הקימה את המרכז הרוחני "כוליות", הפועל על בסיס מחקר רב שנים שזכה לשם "תבונת הכוליות".

מרכז כוליות – חיבור למהות:
אקדמיית כוליות – לימודי תבונת הכוליות – קורסים וסדנאות למודעות עצמית ולהתפתחות רוחנית.
תהליכי כוליות – הגשמת מהות הנשמה – שיטה לטיפול ייחודי – בלעדי לעדנה טופר.
תקשור אישי – לעוף לייעוד השמחה – תקשור אישי עם מגדיל הנשמה האישי של כל אדם.
גלריה כוליות – אמנות רוחנית מעצימה.
הוצאת כוליות – ספרים ומוצרים רוחניים.

עדנה טופר (אום שאקטי), חווה את הכוליות- האחד- ואת הרקיע השביעי.
בחווית הכוליות חווים את המהות הפנימית – אהבה ואת כל ממדים, ציר הזמן – עבר והעתיד וציר המרחב – היכולת לקלוט ולהרגיש את כל מה שקורה במרחב.
טופר היא נשמה ותיקה של מורה, שהגיעה הנה פתוחה ומוכנה עם כל היכולות של מאסטר טיבטי. כבר מילדותה חוותה את המישורים הרוחניים הגבוהים, תקשרה והעבירה מסרים מקשת רחבה של מורים רוחניים ומישויות מהעולמות העליונים.

להבדיל מהדלאי למה ומורים טיבטים גדולים אחרים המתגלגלים שוב, אשר נמצאים על ידי התלמידים שלהם ואז מקבלים מחדש את כל הידע בצורה מסודרת. עדנה בגלגולה זה הייתה צריכה לעבור את כל הדרך מחדש, לחוות את הצד הקשה של החיים ללא ההגנה של המסדר, או המנזר שלה.
כמורה המתגלגל שוב ושוב כבן אדם (בודהיסטווה) כל מטרתה חייה של טופר לעזור לאנשים החיים על פני כדור הארץ, לחבר אותם למהותם האמיתית לגרעין נשמתם – לאהבה, דרך לימודי מודעות עצמית ההתפתחות רוחנית. זאת דרך לימוד ייחודיית הינה אמיתית יותר וקל יותר ליישמה.

טופר רואה זכות גדולה לעזור לאנשים להכיר ולחבר אותם למורה הרוחני שלהם. היא מתקשרת לאנשים את המורים הרוחניים שלהם בתקשור אישי– התקשור מתבצע טלפתי או בטרנס. המפגש כולל קריאה בצ'אקרות ומפגש עם המורה הרוחני האישי של כל אחד. אחרי התקשור מקבלים ברכה מופלאה מהמורה הרוחני (זה רגע מרגש מאד).

בקורס תקשור הטבעי – של עדנה טופר מיישמים את הידע והניסיון הנרחב. כמורה ותיקה מגלגולי חיים רבים. היא יצרה שיטת לימוד ייחודית לה, אותה מעבירה בקורסים מקוריים המשלבים גם טכניקות עתיקות ומחודשות, שילוב זה כולל גם ידע וגם ניסיון אותם צברה במהלך חייה ובגלגוליה השונים כמורה.
טופר מלמדת מודעות עצמית משנת 1979 וקורסי תקשור משנת 1994 ותלמידיה רואים את עצמם שזכות גדולה להם להיות אחד מתלמידיה הקרובים.

 

http://www.edna-topper-art.com

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן