עדנה טופר מתקשר את צדיקי עולם – תקשור על סוד האותיות

תקשור סוד האותיות
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר
מאת צדיקי עולם 26.10.09
האלוהות מבינה כל נשמה, גודלה, ייחודה, ומעבירה את הידע לפי דרגתה. נשמה יכולה להימצא בדרגות שונות ויכולה להבין מרמות תודעה שונות. לכן, האלוהות מעבירה בדרגות שונות של ידיעה למלאכיה ומוריה ומסננת את התובנות לפי רמת הנשמה והבנתה לבני האדם ולכן כל אדם מבין ויודע ממקום אחר.

מכיוון שכל אדם, הבנתו באה גם מן המטען הקארמתי שלו, הגנטי שלו ומהמקום הנשמתי, משם הוא מבין את המסרים לגביו ולקהילתו. האלוהות היא אוניברסאלית אך ליהודים היא מועברת כמתאימה ליהודים. ביהדות יש קודים גבוהים מאד שקשה להרבה אנשים לקבל ולהכיל אותם. הקודים נמצאים בסוד האותיות ויש לכך השלכות רבות.
אתם יכולים להתבונן באותיות ולראות את ההשלכות לתוך חלקי נשמתכם. דמיינו דלי מים ועכשיו תתנו לאות כאילו להיות זוהרת בתוך דלי המים ואז תסתכלו על הדלי מלמעלה ותראו את עומק האור שלה בתוך ההשתקפות של המים.
האות יש לה תדרים המתפשטים לעומק ולגובה. יש אדוות לכל אות. האותיות העבריות יש בהן כוח מאגי עצום ולכן חשוב מאד איך מדברים, איך מבטאים, איך כותבים ואיך קוראים. לא סתם יש טעמי המקרא. אלה תדרים שמתאימים לנשמה המחוברת ליהדות.
כשקוראים את התורה בשירה, יוצרים סלסולים ואז נותנים לאות ויברציה קוליות מאד חשובה כי היא מעבירה תדרים לנשמה. מכאן, אם אתם רוצים משהו בחייכם, התמקדו במילה ובוויברציה שלה. בתדרים שהיא מעבירה ומה היא מכילה. מכאן תסתכלו על המקום שהאלוהות יצרה ומכילה את הכול בתוכה. לכולם אורות קטנים זוהרים המכילים והמוכלים בתוכה.
בקדושה הרכינו ראש וברכה תשכון עליכם. זכרו ודעו שאור גדול יהיה בחייכם ותפיצו אהבה וברכה לכל רואיכם, ספרו באהבה כי אהבה ושלום הם הברכה. שאו עיניכם באור גדול ודעו שהברכה איתכם.
היו מבורכים באשר אתם צדיקי עולם.
אמן אמן ואמן.
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן