עדנה טופר מתקשרת תקשור אישי

התקשור האישי עם הטראנס מדיום והמתקשרת עדנה טופר הוא אירוע מיוחד.
זוהי בעצם פגישה עם המורה הרוחני שלך, יישות המלווה אותך מיום הוולדך ומכירה אותך טוב יותר מכולם. אם זו פרשת דרכים, ייעוץ אמיתי או שאלות מהותיות, תקשור אישי יכול להיות פתרון אמיתי.

 

התקשור האישי בא לייעץ ולכוון את האנשים

פעמים רבות בחיים אנו נמצאים בדילמה, מחפשים תשובות לשאלות וצריכים ייעוץ והכוונה כנים ואמיתיים. התיקשור האישי בא לענות על הצרכים האלו.
בתקשור ניתן לשאול שאלות ולקבל ייעוץ מן המורה הרוחני – המלאך השומר שלך.

עדנה טופר מתקשרת את המלאך השומר האישי שלך

המורים הרוחניים הם שונים ומגוונים בדיוק כמו בני האדם. כל מורה מותאם לאדם שאותו הוא מלווה. המורים האישיים יודעים בדיוק איך לפנות לאדם שאיתו הם בקשר, כך שצורת המסר בתקשור או הדרך לקבלת המסרים משתנים מאדם אחד למשנהו.  למשל, לזמרת אופרה יש מורה שהוא זמר אופרה שמאד מותאם לה, לרקדן יהיה מורה שהוא רקדן ומחובר ומבין בתחום זה. למטפל יהיה מורה מטפל וכן הלאה.

קריאת צ'אקרות על ידי המתקשרת עדנה טופר

בתיקשור האישי עדנה טופר נוהגת, לקרוא את הצ‘אקרות של האדם הבא לתקשור לפני שהיא מתקשרת. היא מסבירה היכן יש הרבה חסימות אנרגטיות המשפיעות ומפריעות לתפקוד היום יומי, וכן רואה קשרים אנרגטיים המחוברים לאותו אדם מאנשים אחרים.

כל תקשור מסתיים בברכה מהמלאך השומר שלך

בתקשור האישי, המורים הרוחניים נותנים הרבה מאד אהבה, הם מדריכים, עוזרים ומראים את הדרך, את המגמה בחיים ולסיום הם תמיד מברכים.
הברכה שלהם מופלאה עם הרבה מאד אנרגיה ואהבה. זאת חוויה מרגשת מאד, והרבה אנשים יצרו לעצמם מסורת ליום הולדתם, לבוא ולקבל תיקשור ובו ברכתו האישית של מורם הרוחני.

מתנות והפתעות בתקשור

לעיתים קורא שמגיעים לתיקשור הורים, קרובי משפחה או חברים שנפטרו. הם באים כדי להעביר מסר. אף פעם לא מזמינים אותם, אם הם באים הם באים מרצונם. עדנה מתקשרת גם אותם בתקשור האישי.

מעל 30 שנות ניסיון בתקשור

עדנה טופר התחילה לתקשר את המורים האישיים בשנת 1978.
היא רואה במעמד המיוחד הזה, זכות גדולה מאד לתקשר ולחבר בין האדם למורה הרוחני שלו. אלה רגעים מאד אינטימיים ומרגשים.

חשוב לזכור כשבאים לתקשור

המסר המועבר בתיקשור איננו קוד קדוש, תמיד יש לעשות הצלבה עם מידע נוסף ולראות אם הוא מתאים. כמו-כן, חשוב לזכור את מאמר חז"ל: "הכל צפוי והרשות נתונה". מניסיון רב, ראינו שכדאי להקליט את התקשור ולשמוע את הקלטת כמה פעמים אחרי התיקשור בטווח של כמה ימים. לפעמים לא מבינים בדיוק במה הדברים אמורים, ורק אחרי תקופה, נופל האסימון ומבינים טוב יותר את הנאמר.

המתקשרת והטראנס מדיום עדנה טופר מעבירה את התיקשור האישי
בשתי דרכים 1. תקשור טלפאתי. 2. תקשור בטראנס.

תקשור עם אנשים שנפטרו

על פי היהדות אין מטרידים את הנשמות הנפטרים.
איננו קוראים לאנשים שנפטרו כדי להיות איתם בקשר על אף שהקרובים החיים מתגעגעים מאד ומבקשים את הקשר.
אך קורה לעיתים, שנשמות נפטרים באות לאנשים בזמן תקשור, כדי למסור מסר, להיפרד, ולעיתים כדי לבקש סליחה, על מנת שיוכלו להמשיך לנוע הלאה.
תיקשור מסוג זה, אשר מגיע במפתיע, נמנה על ”תקשורי מתנות“ וההוא ניתן ללא תוספת תשלום. זוהי מתנה שהיקום נותן ועדנה מקפידה להמשיך להעביר את המתנה בשלמותה.

לקביעת פגישת תקשור התקשר/י:
09-9589553  050-3530339

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן