תקשור על אשה, אהבה ובריאה
עדנה טופר מתקשרת מדריכה רוחנית

תקשור – אישה אהבה ובריאה

תקשור על חשיבות האנרגיה הנשית  14.9.08
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

אישה, היא מקור שעוזר לאלוהות בבריאה, היא היוצרת יש מאין ובסודות קיומה מייצרת, חומלת, מחבקת ונושמת. היא הרחם, המכילה העוטפת, המרחמת והאוהבת. עובר קטן המתחיל את דרכו מהאם נהפך ליש אדם וכול כולו נוצר ברחם שהוא מחובר ליצירה הגדולה שהאלוהות העניקה לאדם.

האישה מחוברת ליצירה ממקום עמוק וטבעי לה. הגבר לעולם לא יוכל לחוות את אותה יצירה. לכן, הוא פשוט מנסה ליצור ממקום אחר, ממקום שכלי, ממקום תבונתי. ממקום אשר רוצה להראות את כוחו, גדולתו, שליטתו והצלחתו. האישה אינה יוצרת מהמקום הזה. גם הנשים היצירתיות ביותר יוצרות ממקום שמכיל ואוהב כמו הרחם. הרפואה אינה מבינה את החשיבות האנרגטית של הרחם ולכן לא מהססת להוציא ולנתק את הרחם מהאישה. מבחינה אנרגטית האישה זקוקה לרחם, לא רק בשביל להביא ילדים אלא ממקום יצירתה. הנשיות, היא כל כך פגועה וכואבת מעולמות הנרחבים של קיומכם על כדור הארץ. הגבר פגע, הרס, שבר, כאב, דיכא, הכניע, הרס ואנס את האישה עד שהגיעה למקום כואב ועצוב כל כך. האישה נכנעה לדמות של הגבר הכובש, החזק, המחליט והשליט. היא נכנעה לאותה אנרגיה כי רצתה לעזור בבריאה וידעה שאם לא תיתן את אהבתה לא תוכל לקבל את יצירתה. האישה נכנעה ביודעין לאותה אנרגיה גברית אך היא היום משתחררת מאותה כניעה ויוצרת לעצמה חיים חדשים. מתוך יצירתה תבוא עדנתה ותיתן לקריאתה לתוך בחירתה ותאמר בלבבה, אני היצירה אני המקור אני המביאה לכם את אותה האנרגיה של האלוהות ומתוך הבנה שיצירה מחוברת לאלוהות, יוצרת מקדש של תשוקה עילאית מתוך בחירה גדולה להיות אישה.
אישה ברכותה ובכל עוצמתה מביאה לזקנתה את שמחתה. כך תאמר לכל יוצרי השלום ואהבה כי היא אישה נפלאה. לכן נשים זכרו רק זאת, להיות אישה יש בה קדושה ושמחה גדולה מאד, כי היא המיוחדת הברוכה והמופלאה ומחוברת לאלוהות ביצירתה.
שלום לכן נשים בכל רחבי תבל, מסרו את האור לכל אישה, ספרו לה מה זאת אהבה שתשמח בלבבה ואהבה.
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן