תקשור על המים
עדנה טופר מתקשרת ישות המייצגת את המים

תקשור חשוב מישות המיצגת את המים
תקשור חשוב מישות המיצגת את המים עודכן ב- 18/6/06
תקשור על המים
התיקשור מועבר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

התקבל בתאריך ה -6.6.06 במדיטציה השבועית
לשלום כדור הארץ התקשור מועבר כלשונו ללא תיקוני נוסח ושגיעות דקדוק – כדי לא לפגוע במסר המועבר, והמבין יבין …

המדיטציה לשלום כדור הארץ מתחילה, אך מיד עדנה
מרגישה מוזר וחשה בישות גדולה מאד עם אנרגיה מאד טובה ממלאת את כל החדר. זוהי ישות מן הים, ישות של מים, עדנה נכנסת אט אט לטראנס, ומבקשת שנשכיב אותה על הרצפה והישות מתחילה לדבר:

המים, המים, המים על כדוה"א, המים הם כמו האדמה,
המים הם החיים אשר מחויבים על פני כדור הארץ, לכן המים חייבים להיות כל הזמן מזוקקים. לכן חשוב שתשדרו אהבה למים. המים נמצאים גם מתחת לאדמה, הם גם למעלה בעננים, הם המים שלמטה והם המים שלמעלה. הם מקיפים את כל הכדור וגם מכילים את תוכנו. המים חייבים לשנות את מהותם, אך לא את מהותם הפנימית אלא החיצונית. האור בתוך המים הוא אור קריסטלי מזוקק. המים נותנים חיים ולוקחים חיים, כי הם .פשוט חיים אשר כוחם ועוצמתם אדירים.

מדוע אנו אומרים שהמים הם ישות?

כי המים חשים ניואנסים וויברציות ברמות עדינות ביותר.
כמובן שהמים חשים את התדרים והתנודות העדינות של האדמה, של הרוח, של היקום. הם משבשים לפעמים סדרי עולם. השיטפונות העצומים שיש על פני כדור הארץ הם תוצאה של בני אדם שהשתמשו במים בצורות לא נכונות, ולא מבינים את מהות המים .כמו סכרים היוצרים חשמל. סכרים היוצרים חשמל יוצרים גם ויברציות לא טובות למים ומשבשים את המים הנקיים. כמו כן משבשים את הטבעיות של המים ומנסים לשלוט על המים, שזה האסון הגדול ביותר.

אין! אין! אין בשום פנים ואופן יכולת לשלוט על המים!
המים יש להם את החכמה שלהם ויש להקשיב וללמוד אותה. יש לנוע בתוכה ולהכיר כל תנודה ותנודה ולכבד את מקומה.

בני אדם, אתם רוצים לשלוט על המים וכך אתם יוצרים אסונות כי אתם מזהמים את המים בחומרים מסוכנים. אתם שופכים את הביוב לתוך הנהרות אתם הורסים ופוצעים. אם הייתם מתייחסים למים כאל ישות הייתם רואים כמה נזק וכאב אתם יוצרים למים שלכם. אבל אתם לא רואים את המים כישות, מים זה משהו סתמי עבורכם, אין לכם את הכבוד למים.

בפסגות ההרים שם השלג, הכפור והקרח שולטים על ההר, יודע כל מטפס הרים מנוסה כי הוא אינו יכול להכניע את ההר. הוא יכול רק לכבד את ההר, לכבד את תכונותיו, לכבד את הקרח שנמצא בפסגותיו, לכבד את מהותו איך שהוא.

אך אתם בני האדם מזלזלים, אין לכם כבוד,
אין לכם התנהלות נכונה, האינדיאנים שחיו ביבשת הגדולה ידעו בכל שבט ושבט לכבד את הטבע באשר הוא, לקבל אותו ולכבד את כוליותו. אך המערב רואה את האינדיאנים כבורים חסרי חכמה כשלמעשה הלבנים הם חסרי הבושה כי הם אינם מכבדים את השקט, היופי, הניקיון, המצב האנרגטי של המים על פני כדור הארץ. גם את המים שנמצאים אצל האדם השני, גם אותם אתם אינם מכבדים אלא מצמצמים ויוצרים צלצולים של חוסר כבוד, של חוסר הערכה, של שליטה ושוכחים את המהות, את האהבה.

אני צריך להיפרד מכם כי המורה לא יכול יותר לשאת את האנרגיה החזקה שלי. היום יום מיוחד לכם, תביעו את משאלת לבבכם ותשמחו אחד עם השני. אתם נשמות מיוחדות מאד מאד. כל אחד ימצא את דרכו. עדנה יוצאת לרגע מן הטראנס אך חוזרת מיד והישות ממשיכה לדבר:
המים יקרים מאד כי הם נותני החיים ולכן יש לכבד את המים באשר הם וכן את המים בתוך גופכם. אם תלמדו את האנשים לכבד את המים בתוכם, כלומר את עצמם תוכלו להבין כיצד לכבד עוד ועוד ועוד אנשים.

המים לא מכירים גבולות, אתם בני האדם יצרתם גבולות, אתם הורסים במקום לאהוב. אהבה היא המפתח לכול, תאהבו את המים בגופכם. אתם יודעים שמוזיקה שהיא מכילה את תדרי הים היא לגמרי אחרת לעומת מוזיקה שלא יכולה להכיל. אך אתם בונים שריונים, אתם בונים טנקים אתם בונים כלי השמדה אתם פוגעים! פוגעים! פוגעים בנו המים! אינכם מבינים את העומק העצום של הכאב שיש למים, יש לטפל ולרפא את כדור הארץ.

כמו שיש חג השבועות – שהוא חג המים, זהו מאורע גדול לאהבת המים.
היו ברוכים באהבה רבה,
באושר רב ובזוגיות טובה ובונה .
התיקשור מועבר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן