תקשור ותרגיל מדיטטיבי של שדה פרחים
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשורתקשור בטראנס על ידי
המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר
התקבל בקורס תקשור

הקדמה:
עדנה- תתרכזו ברגלים שלכם על הרצפה – על הקרקע חזק על הקרקע,
כל אחד שיצמיח לו שורשים לתוך האדמה. ובכן שימו לב על יד כל אחד מכם עומדת ישות ששיכת לבני האור הוא עומד ממש מולכם , תזכרו להגיד לעצמכם שאתם מוכניםם לקבל אנרגיה בדיוק בכמות המתאימה לכם וזהו לא יותר. כל אחד לוקח את האנרגיה לפי היכולת שלו, הדמות שעומדת מולכם באה לעזור לכם כדי שתוכלו לתקשר יותר טוב עם המורה האישי שלכם וגם עם בני האור, אתם תתקשרו עם בני האור בצורה אחרת מאשר המורה. אתם תרגישו את האנרגיה תקבלו את המסרים פה ועם האנרגיה שתקבלו תוכלו להעביר הלאה לאנשים, תוכלו להתמקד בבני האור שיעזרו לכם במשימות קשות ואכן תקבלו עזרה, הכל פתוח לפניכם. עכשיו תנסו לחוש את האנרגיה שהדמות מולכם מקרינה לכם, כל אחד ינסה לקלוט מה שמועבר ….

קיבלתם מסר וקיבלתם הילינג מהדמות שעומדת לידכם – מולכם תודו לה ותאמרו תודה ושלום.

[שירה]
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

שלום לכם בני אנוש אנו שמחים שאתם לומדים מאיתנו, אנו שמחים לפגוש אתכם שוב ושוב, אנו שמחים לראות שאתם מקבלים את מה שאנחנו מעבירים לכם. אנו כ"כ אוהבים אתכם ושמחים לראות שאתם לומדים כל כך יפה מאיתנו וכי למה אנחנו באים, אם לא ללמד?

[שירה]
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

שכחתם לשיר איתנו בבקשה בואו תשירו בני האור העליון …. או… כמה נחמד שאתם שרים איתנו, כשאתם שרים אנחנו יוצרים אנרגיה אחת משותפת אנחנו יוצרים שדה רחב של פרחים, שימו לב כל אחד מכם הוא ניצן קטן של פרח פרח קטן וסגור, ולאט לאט הוא נפתח וניהיה פרח גדול ונרחב וכשיש פרח גדול ורחב, ביחד יש שדה שלם של פרחים גדולים, לכן חשוב ליצור אנרגיה משותפת רחבה וגדולה יותר אשר עוזרת לכם במצבים קשים, כשאתם ביחד באנרגיה חזקה של שדה הפרחים אתם יכולים ליצור ניסים יותר חזקים ויותר מהותיים מאשר אדם בודד, או מאשר פרח אחד קטן.

[שירה]
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

בני האור העליון רוצים לאמר למורה שאין לו צורך לדאוג כ"כ, הוא קצת דואג וחושש. כי התהליך שהוא עובר הוא תהליך קשה, אבל הוא יסתיים בשלב מסויים ושדה הפרחים שהוא הולך ויוצר ילך ויגדל, ואתם תמשיכו ליצור שדה פרחים סביבכם, אל תסתפקו במה שיש כאן אלא כל אחד בביתו, במשפחה שלו במקום עבודתו – שיצור שדה של פרחים שיוכל ליצור ניסים, שימו לב כל אחד מכם הוא שגריר, כל אחד מכם הוא אדם אשר יש לו משימה פה על כדור הארץ ליצור את הדברים, ויש מגוון הוא יכול ליצור שמחה, ליצור אהבה, ליצור דברים נשגבים אשר תמיד נראה לכם שהם אינם קיימים.

[שירה]
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

היה נחמד איך שצחקתם אחרי השיעור בפעם שעברה כשדיברנו על היש, היה נחמד לשמוע איך קלטתם את השיעור והבנתם אותו. אנו שמחים מאוד שאתם צוחקים עליזים וקלילים, שימו לב מאוד חשוב הקלילות, בואו הרימו את הידיים, הרימו אותם והניחו על הברכיים, שימו לב אתם שדה רחב וגדול של פרחים , האם הפרחים שאתם, עם עלי כותרת כבדים או דקיקים ועדינים? ובכן זה נראה לכם מוזר אבל תנסו לחוש עם הידיים כאילו הם עלי כותרת, תניעו את הידיים ברכות ותרגישו כאילו אתם עלי כותרת, כאילו אתם פרח, שימו לב לעדינות של העלים, שימו לב לרכות, הוסיפו צבע כך שאתם פרח עם צבעוניות מופלאה, שימו קצת ריח כי אתם מריחים נהדר ותראו את הפרח שאתם – את היופי הנפלא שבתוככם לכל עבר, ותאמרו אני יפה אני רך ויש בי הרבה קלילות הרבה קלילות. הכבדות שאתם מרגישים בידיים זה האנרגיה החזקה שיש כאן.

כעת ראו כי בא פרפר אליכם ובקלילות ואתם משחקים עם הפרפר ואתם רואים את היופי הזוהר בצבעים נהדרים, על הכנפיים הנהדרות שלו יש שלל דוגמאות ואתם בקלילות משחקים פרח ופרפר, פרפר ופרח. האם רק ילדים יכולים לשחק עם פרח ופרפר? כמה מבוגרים מסתכלים על פרח ופרפר? כמה מבוגרים משחקים את המשחק הזה של פרח ופרפר? כמה יכולים לראות את היופי ואת הקלילות שיש? – מעטים, ואנו מלמדים אתכם כך שזה יהיה חלק מהחיים שלכם, זה יהיה כ"כ טבעי, טבוע בתוך נשמתכם שתבינו יותר לעומק את הרכות, את הקלילות ואת היופי .
עכשיו תקחו את האנרגיה החזקה הזאת תצרו כדור מלא אנרגיה, הטעינו שם את כל היופי של הצבעים, האהבה, השמחה והקלילות, היופי והאושר, הנועם והשלווה האלוהית והכדור לאט לאט נהיה יותר ויותר קטן, עכשיו הוא בגודל של כדור טניס וכעת תשאבו אותו לתוך הפופיק כך שזה יתפשט לכל גופכם, ועכשיו שוב נעמדים על ידכם ישויות מבני האור הם עומדים ליד כל אחד ואחד מכם, תחושו אותו שהוא מברך אתכם. אנחנו צריכים להפרד מכם ישויות של בני האור ימשיכו להיות אתכם, אנחנו עומדים להפרד מכם הישויות של האור עומדים עוד על ידכם המשיכו לשמוע את ההדרכות שמעבירים לכם.
בני האור העליון

תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן