תקשור על חשיבות היופי בריפוי
עדנה טופר מתקשרת את שנדלול

תקשור – חשיבות היופי בריפוי
שנדלול השאמאן האפריקני מדבר על חשיבות היופי וריפוי
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר 9.8.09 במהלך קורס תקשור

שלום לכן,
אני שמח להיות פה. החיים יפים, תזכרו זאת. לפעמים נראה שנמצאים בתוך קושי שאין יופי והכול נראה קשה. פשוט שוכחים לראות את היופי. אני רוצה להזכיר לכן להתמיד לראות את היופי שבעולם. עסקנו בריפוי הכולל גם חשיבה. חשיבה כוללת על מה אנחנו מתמקדים.
אפשר ללכת ברחוב ולהתמקד בזבל, לראות רק זבל, לכלוך ולהתמקד בזה. לעומת זאת אפשר ללכת באותו רחוב ולהתמקד במשהו יפה כמו, עץ, פרח, בן אדם. היופי זה ערך מאד חשוב לנשמת האדם. שימו לב כאשר אתם מתלבשים יפה משתפר מצב הרוח. לא שמים מספיק דגש על היופי בחיי היום יום, איך זה חלק מהריפוי, משינוי המחשבה.
כך גם בבית, אפשר לשים כמה פריטים יפים כמו פרחים, ציור, מפה יפה או כל אביזר הנראה לכם יפה, אפשר גם צבע או שילוב של צבעים ולמלא באופן אוטומטי את האנרגיה להרגשה טובה יותר.
ישנם אנשים שאינם רואים את היופי גם כשהבית שלהם יפה. הם טרודים בבעיותיהם, סובלים כך שאינם יכולים לשים דגש על המחשבה של היופי. הם רואים כל הזמן את חסרונות הבית.
זה הרבה יותר עמוק, זה דו צדדי, פנימה והחוצה.
כשאני ממוקד בבית ואוהב את האנרגיה שיצרתי בבית במקביל אני מקרין אהבה, הבית/רחוב קולט את האנרגיה הזו ומקרין זאת בחזרה. אם תסתכלו במקומות קדושים בהם מתפללים באופן אוטומטי המקום מחזיר בחזרה כי אנרגית התפילה מאד חזקה מאחר ויש שם הרבה אהבה המוקרנת חזרה ולכן זה תמיד יעזור שם. לכן כל מקום קדוש מקרין את האנרגיה, גם אם המקום אינו קדוש האדם החליט להתפלל בו ולעשותו קדוש.
כנ"ל בחפץ – ספר תנ"ך או סידור, מטעינים אותו אנרגיה לאהוב אותו. בסופו של דבר ספר זה יחזיר לנו בחזרה את האנרגיה שלנו. הבנתם? כל חפץ בבית שתאהבו ותקרינו לו אהבה גם תתעלו לו אהבה וגם תוקרן אליכם אהבה בחזרה.
למה לאנשים קשה להתמקד בדברים יפים כדי לראות את היופי בעולם? כי הם לא רכשו מיומנות זו מגיל צעיר. אם מתמקדים בזאת בגיל צעיר כך הוא יראה זאת בהמשך. אם ההורה כל הזמן כועס, עצבני, מיואש ולא רואה יופי בעולם, סביר להניח שיהיה לו קושי לראות את היופי. אלא אם יתקשר ויקבל מסרים.
היופי חשוב לריפוי כי ברגע שהאנרגיה עולה, מערכת החיסון מתחזקת. חולים בדרך כלל נראים לא טוב, משהו מיופיים נגזל, ככל שהמחלה יותר קשה, הם יותר "מכוערים". לכן חשוב לעשות זאת הפוך. אם מרגישים שמתחילים להיות חולים – הקיפו עצמכם בדברים יפים, התמקדו בהם, שימו אותם סביבכם. גם את זה נראה מוזר, זה מאד חזק. מי שאוהב זריחה/שקיעה שילך לראות זאת. הים ימלא אותם, הם מתפעלים מהיופי וכן הלאה. ללכת לשדה הפתוח, ליער לכן אפשר לעשות זאת בדמיון מודרך. לדמיין שאתם שם, מתפעלים מיופי המקום, בתודעה, אתם שם נהנים מהשלווה, מהרגיעה ומיופיו של המקום.
הסתכלו על עצמכם במראה מכף רגל ועד ראש – ראו איזה חלק אצלכם דורש יותר אהבה (שנראה לכם פחות יפה) ותראו את הקשר בין האהבה ליופי. במקומות אלו תגבירו את האהבה ויופי המקום. התמקדו בחיובי. תרגיל המראה מאוד חשוב.
אחר כך תעברו חדר ותראו מה מפריע לכם, מה זה מקרין לכם בתת מודע. יכול להיות דברים קטנים כמו מנורה שרופה, ידית שבורה, כתם. כל מקום שאינו מטופח מושך את תת המודע לשם ומונע מהיופי להתגלות. הקדישו זמן לטיפוח הסביבה המורחבת והמצומצמת שלכם ולעצמכם.
יופי זה דבר משתנה מתרבות לתרבות וזה לא חשוב לענייננו, אלא לשבריר השנייה שאתם אומרים וואו זה יפה ויש בכם אמונה. בסופו של דבר יש סוד קיומי בכל העולם ובכל התרבויות לצבע, לצורה ולחיבור ביניהם. וכולם מתעסקים ביופי, כל תרבות לפי טעמה. בזמן מחלה חשוב להכניס הרבה צבע לחולה, החולה צריך לעצום עיניים ולראות איזה גוונים חסרים לו ולהקיף עצמו בהם. ( אם דרוש לו ירוק, צריך לשים הרבה ירוק סביבו, דשא וכו').
לילדים מאוד קל לעשות את זה. מבוגרים שהביקורתיות שלהם יותר קשה מתקשים יותר בזאת. הצבע עוזר לריפוי – כל צבע.
אני אוהב אתכם, שמח להיות איתכם ומקווה לפגוש אתכם שוב.
תקשור על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן