תקשור על קדושת האדם כפאר היצירה
עדנה טופר מתקשרת את המלאך מטאטרון

עדנה טופר מתקשרת את המלאך מטטרון – תקשור קדושת חיי האדם כפאר הבריאה

והאדם הוא יצירה גדולה ומפוארת. האדם הוא מקודש ולכן אסור להרוג ואסור לפגוע באדם ולכן אתם שואלים ובצדק רב, יש אנשים שרוצים להרוג ואתם חייבים להתגונן והשאלה מה לעשות?

איך לפתור את המקום? ובכן האלוהות הגדולה אומרת באהבה ובחמלה ובתפילה גדולה העלו את נשמותיכם, ולהגנה חייבים אתם לשמור על המתנה שהאלוהות נתנה. ואתם בתפילה יוצאים לקרב להגן על עצמכם ומשפחותיכם, להגן על המקום שלכם, ובאהבה אתם לפני הקרב אומרים סליחה לנשמת האויב, זה כלל חשוב לפני הקרב כי זה ישמור עליכם.
זכרו את זוהר האלוהות, האלוהות יצרה את האדם בקדושה ואתם שיוצאים לקרב, התפילה חשובה ויש לומר סליחה לנשמה של האויב כי אתם מגנים. זכרו להגן ואסור לתקוף ולחבל ולהרוג כי מי שהורג הוא נמצא בתחתית הקרמה שלו. ואתם יודעים כי להעלות את נשמתכם להביא אותה לפריחה עבודה קשה היא. ופרח קטן שנובט ממעמקי האדמה, ממעמקים הוא מוצא את השורשים. אם האל יוצר הוא יצירה של פרח פורח ומתחיל לגדול ולפרוח ונשמתכם פורחת וככה העבודה הרבה גדלה.

אבל בי האהבה גדלה נודדת וזוהרת ומקרינה מריחה המתוק לכל הסובב וכולם באים אליה להריח את הריח המתוק וקרינת האהבה זוהרת ויפת מראה לכל רואה הנני כאן. והנה כאן הנני כאן וברוכים בני האדם שיכלו ללמוד ולהתפתח ולהגדיל את אהבתם. בזו היכולת הגדולה של בני אנוש להרחיב את עצמם וכשאתם מרחיבים את המימדים לכל מקום לא תהיה מלחמה ולא תצטרכו לצאת לקרב באהבה. אהבה חובקת ומרפאה במקום של חשיכה, מביאה אור ורפואה וזכרו- זכרו את עצמכם וחיבור גדול לנשמה כי קדושת האל שמה שוכנת ומקדש גדול, מקדש זוהר שוכן בליבכם. משכן האל הוא בתוך ליבכם ואני באתי להזכיר לנשמתכם את האהבה שבלבכם.

תהיו ברוכים באשר אתם, הרכינו ראשיכם ואני אברך אתכם וברכה גדולה שלי ואהבה גדולה תשכון לעד בלבכם עד עולם אמן אמן.

תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן