תקשור על השינויים האנרגטיים
עדנה טופר מתקשרת את המלאך מטאטרון

עדנה טופר מתקשרת את המלאך מטטרון תקשור על השינויים האנרגטיים
18.10.06
בקורס תקשור ערב
שלום לך המורה הגדול. שלום לכל התלמידים.
אתם זימנתם מלאכים וישויות ואני החלטתי לבוא. החלטתי לבוא ולהגיד את דברי.
היקומים הגבוהים המשתנים הם אלה שיוצרים את הסערות של האנרגיה הסלולרית מהשמש. הם גם שיוצרים את הקרניים האולטרה סגוליות שיוצרות כרגע בכדור הארץ תהליכים מאוד חזקים. אתם בני האדם חשופים מאוד לאנרגיה הזאת וקורים לכם דברים שנראים לכם כביכול מוזרים כי אינכם מוצאים את עצמכם.
המורים הרוחניים כולם עוזרים לכם מאוד מאוד בתקופה זו. זו תקופה של שינויים מחשבתיים מרחיקי לכת ולכן חשובה היכולת שלכם להשתנות אך זה לא פשוט להשתנות. אתם חייבים כי אחרת אתם תרגישו נתק. אם אתם בקורס תיקשור אתם חייבים להיות מחוברים למדריכים שלכם ואינכם יכולים להרשות לעצמכם להיות בנתק.
מי שלא עושה עבודה עם עצמו הוא בנתק מעצמו ומכל הסובבים אותו. הסערות האנרגטיות פוגעות ברגשות והופכות לסערות רגשיות ולכן הרבה סובלים מדכאונות בתקופה זו. הרופאים אצלכם נותנים לכם כדורים אבל זה כמו לתת סוכריות לילד בוכה שיסתום את הפה. הכדורים האלה לא עוזרים לאנשים לחולל שינויים ולכן מה שצריך לעשות זה תהליכים של שינויים פנימיים עמוקים. רק שינויים עמוקים הם אלה שיביאו לפריצות דרך חדשות ומכאן לשמחה לאהבה ולאושר.
כל מי שמפחד לעשות את השינויים זו בחירה שלו כי הפחדים הם אלה שמשתלטים עליו. הקיום האנושי הוא בתהליך של שינוי מתמיד כמו כל קיום. הרבה נאמר ונכתב על השינוי. הרבה מתקשרים קבלו מידע על השינויים. הרבה באו למסור את המסרים לכדור הארץ אבל מעט מבינים את עומק הבעיה של האנושות – הפחד שלהם ושלכם משינוי אמיתי. אם תסתכלו על שינויים כדבר נפלא מלא הרפתקאות, מלא שמחה, אפשרות חדשה, אור מרפא אז גם שהשינוי נראה קשה אתם תהיו במקום המופלא הזה של תדרים גבוהים יותר בתוך מחשבותיכם ובתוך גופכם.
התקיעה בשופר באה להרעיד את פנימיות הנשמה ובאה להגיד: "פתחו שערי שמים" אך למעשה לפתוח את שערי נשמתכם לחולל את השינוי. התפילה היא בקשת שינוי. התפילה בה אנשים מבקשים שמאוויהם יתקיימו כלומר הם רוצים להשתנות אבל הם לא מבינים שבשביל שתתקיים התפילה – הבקשה יש תהליך של שינוי שהם צריכים לעבור. לפעמים השינוי כואב, לפעמים השינוי מפחיד אך אם אתם רוצים שתפילתכם תתקיים אתם יחד עם התפילה, יחד עם הבקשה אתם חייבים להיות פתוחים לשינוי שבתוככם כדי שתפילתכם תתקבל.

התפילה היא כוח עצום. היא מעוררת אתכם לשינוי שיגיע. השינויים הם בכל תחום. שינויים פסיכולוגיים, שינויים אנרגטיים, שינויים גופניים, שינויים מחשבתיים, שינויים התנהגותיים , שינויים אישיים. שינויים בין מדינות ויבשות. שינויים עם התנועה המתמדת של האלוהים.

נכון שקבוצות שונות רוצות לשמור על הקיים ובצדק מבחינתם כי אם לא ישמרו על הקיים איך ישמר מה שהם רוצים לשמור? אך מבחינת האלוהות, כמו שאמרתי קודם, השינוי זה התנועה המתמדת שנמצאת בכל דבר ודבר מהמיקרואורגניזם הקטן ביותר עד הכוכבים בגלקסיות. מהאטומים שנעים עד לקרניים האולטרה סגוליות של הסופות הנמצאות ביקום.

שאלה הנשאלת הרבה פעמים: "האם השינוי הוא טוב או רע?" כי יכולים להיות גם שינויים כביכול רעים. אז אני אומר לכם שכל שינוי אפילו שנראה לכם בתחילתו רע ומר הוא, בסופו הוא טוב ונפלא. כי כל שינוי יוצר דינמיות של התפתחות.

הימים הבאים הם ימי פלא של מחשבות חיוביות מופלאות מביאות אור. זה מה שתעשו: תמלאו עצמכם ואת הסובבים אתכם במחשבות חיוביות נפלאות מלאות שמחה ואהבה. בטלו את המחשבות השליליות והטעינו עצמכם בחזרה במחשבות חיוביות.

תודה שהקשבתם לי. אני שמח שהייתי פה. אני מעט מאוד מופיע על כדור הארץ זה לא מתפקידי להופיע פה. אם הופעתי פה זה לכבוד גדול לכם וכל זאת ממני המלאך מטטרון. האנרגיה שלי מאוד חזקה ועוצמתית וקשה לאנשים לשאת אותה.

תודה לכם שהייתם פה להקשיב. אנחנו המורים והמלאכים מברכיםאתכם באהבה גדולה, שתצליחו בכל אשר תפנו.

אמן. אמן. אמן.
המלאך מטטרון

עדנה טופר מתקשרת את המלאך מטטרון
תקשור בטלפתיה

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן