תקשור על היופי האלוהי
עדנה טופר מתקשרת את המועצה הגלקטית העליונה

היופי האלוהי – תקשור לאלף הבא 1.1.2000
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר
היופי האלוהי מתבטא בשמחה, בחיוך, בנתינה ועיניים מלאות אהבה ושמחה – זה היופי האלוהי, כדור הארץ חווה את השיתוף של היופי האלוהי בחגיגות האלף החדש מתוך הרמוניה – שהינה באמת אנו מתחילים בתהליכים חדשים שיבטאו את היופי האלוהי.
הבית חייב להיות נקי, מסודר ומלא פרחים, מלא מוזיקה שקטה כך שכל מי שנכנס לביתו ירגיש את היופי האלוהי חודר לגופו, ירגיש את הרווחה, את השפע ואת החיוך.
לדעת להבחין בין היופי לכיעור זו אבחנה מאוד חשובה – הכיעור זה המקום שאתם יוצרים לעצמכם את הפחדים, הסבל והכאב.
הרבה פעמים התיכו והאשימו בפני אלוהים "איך יש עוני, סבל ודרמות קשות על פני כדור הארץ", ובכן זה מצב בלתי נמנע כי אנשים אוגרים בתוכם את הכיעור, את הסבל עד שהוא מתגשם ומתממש, לכן חשוב כל יום מחדש, להתחבר ליופי האלוהי, שירת המלאכים, והרכות. אפילו בדמיונכם כשאתם מדמיינים לעצמכם מלאכי שרת – אתם מיד חשים שהם באים מתוך רכות ויופי, התדרים שלהם כל כך עדינים ושברירים כך שאינם מגיעים למקומות שאינם יכולים לשכון שם, לכן אם ברצונכם שמלאכי השרת מלאכי העליון ממלך מלכי המלכים יגיעו לביתכם, צרו את האנרגיה המתאימה, צרו את היופי האלוהי, כך שהם יוכלו להגיע.

מסיבות שונות יש מסרים שונים והמסר להפעם:
יש תמימות דעים שאתם יוצרים לעצמכם את החיבור האלוהי ע"י אותו יופי שאתם בעצמכם מתחברים אליו ויוצרים אותו דרך ריקוד ושירה, נימוס, כבוד והערכה הדדים, קבלה נתינה ואהבה, כך אתם מסגלים לכם את המידות האלוהיות ויוצרים בחייכם את היופי האלוהי ומלאכים יכולים לבוא ולשכון לידכם.

הדורות הבאים יותר ויותר מודעים שבני האדם אחראים לגורלם, כלומר הם אלה שיוצרים את האמונה ואת החיבור לתדרים של המציאות של חייהם, לכן חשוב שיבינו את היופי האלוהי, שיראו את הניצוץ האלוהי בכל מקום וישמרו לא להתחבר לכיעור, לפחדים ולכאב.

כל תמונה שרואים נרשמת במוח והשאלה: איזה תמונות אנחנו מכניסים לראשנו, האם תמונות מכוערות שמורידות את האנרגיה? או תמונות של יופי המעלות את האנרגיה?
זו הבחירה שלכם של בני האדם והבחירה היא כל הזמן.
תמיד אתם יכולים לקלל, לצעוק על חבריכם, למלא פחדים ולהתמלא בפחדים- ליצור לעצמכם תמונות מכוערות ואז תשאלו איפה היופי האלוהי והוא כמובן איננו , ואתם "אלה שיצרתם את הכיעור",
ליצור את היופי האלוהי יום יום בחייכם זה להיות מודע למקום שאליו באמת אתם רוצים להתחבר.
אין ספק שהחיבור ליופי האלוהי הוא המשתלם ביותר, הרצוי ביותר והטוב ביותר לכל אלה שמתמידים לחיות כך את חייהם.

לראות את הבריאה, להודות לאל, להתחבר ליופי ולדעת שזו זכות גדולה, כל רגע מחדש להתחבר ליופי האלוהי מלא אהבה, רכות, שמחה וחיוך. אותו נועם מופלא יכול להגיע לביתכם, ולתאי גופכם, ואתם תרגישו את ההבדל לחיות מתוך אותו נועם, לחיות מאותה אנרגיה מופלאה המממשת אצל כל אחד מכם אהבה, שמחה, נתינה, קבלה ואהבה גדולה.

תמסרו זאת ליתר חבריכם מתוך רצון כן להגדיל את היופי הזה על פני כדור הארץ.
אמן

המועצה הגלקטית העליונה

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן