תקשור על שפל ושפע
עדנה טופר מתקשרת את המועצה הגלקטית העליונה

תקשור שפל ושפע 4.8.2001
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר
נקודות של שפל כלכלי הם המקום הטוב ביותר לזינוק, כי כאשר יש שפע כלכלי בדרך כלל אי אפשר לראות את החורים השחורים הכלכליים כי יש תחושת סנוור: "יש לי הרבה כסף" אני מסונוור כמו מיותר מדי אור.
ועכשיו אפשר לראות את כל החורים השחורים. לכן תקופת שפל זה הזמן הטוב ביותר לראות את החורים השחורים, או המחסומים.

השפל הכלכלי דומה לשפל וגאות במים, כאשר יש שפל פתאום מתגלים האוצרות שנמצאים בקרקעית האדמה, כשיש גאות קשה לראות זאת, לכן שפל כלכלי הוא מקום מאוד בריא לבדיקה מחדש, להערכות מחודשת ולשינוי כוונים. אם לא היה שפל, אנשים לא היו יוצרים שינוי. שפל וגאות זה בדיוק כמו נשימה. מי שמבין את החוק הקוסמי של הנשימה ושל ההשתנות מבין את היתרונות העצומים של כל מצב ומצב.

זה אומר שכל פעם שאני נמצא בתקופה של שפל אני יוצר את עצמי, בודק את עצמי, ונערך מחדש לשינויים ואז אני כביכול זורע ובגאות קוצר. בתקופת הגאות פחות טוב ליצור שינויים, וטוב יותר לקצור את הפירות.

החוק הזה של הנשימה, של המחזורים הקוסמים, טוב בכל מצב ומצב. כך גם כשאני בריא אני בגאות, המחלה זה השפל – בדיקה מחדש. לכן כל פעם שאתם נמצאים בשפל או בגאות עליכם לשמוח על תהליך הבריאה, וכל דבר לקבל בברכה ואהבה, כי הכל הוא לטובה. אנו שמחים שאתם יחדיו נמצאים בתקופה של שפל, הערכות מחודשת, הסתכלות חדשה על הדברים, בדק בית שיש לעשותו בכל פינה ופינה.
אנחנו מברכים אתכם בהצלחה רבה. ואתם ככל שתבדקו מחדש ותהיו מוכנים ללמוד, הצלחתכם תגדל יותר ויותר, ובתקופת הגאות תקצרו את הפירות.

בברכה המ.ג.ע  – המועצה הגלקטית העליונה

תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן