תקשור על 3 כללים רוחניים להתמודדות עם המצב בארץ
עדנה טופר מתקשרת את הדב הלבן

תקשור – שלושה כללים רוחניים בסיסיים להתמודדות עם המצב בארץ
תקשור מהדוב הלבן 20.6.2001
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר בקורס תקשור

שלום לכם, החלטתי לבוא לפה להעביר לכם שיעור. אני יודע שאתם לא כ"כ מבינים מה הולך בארצכם והחלטתי לבוא להיות איתכם. ראו את השמש, השמש זורחת והשמש שוקעת, השמש מסתתרת ולפעמים אתם אוהבים את השמש ולפעמים שונאים אותה.

השמש היא רק שמש והיא נשארת שמש בלי שהיא משתנה. גם כשאתם שונאים אותה וגם כשאתם אוהבים אותה, השמש נשארת שמש. וכן המצב, שהוא נראה קשה, הוא כביכול קשה, אך הוא רק מצב. ההתיחסות שלכם למצב היא קשה. נכון שנהרגים אנשים ושאתם רואים את הסבל הזה, ונכון, שמבחינתכם הסבל הזה הוא סבל קשה, אך ביקומים הגבוהים ההתיחסות שלנו היא אחרת.

אני רוצה רגע להסביר יותר בפרוט. אם ההתייחסות שלנו למוות היא טרגית, אז זה טרגי, אם ההתייחסות שלנו למוות כמעבר משמח לעולם אחר, אז זה דבר משמח. אם המוות הוא געגועים עזים לזה שנפטר, או כעס על זה שנפטר, על שהלך, אז ההתייחסות שלנו למצב היא כזו, לכן אתם רואים את מה שקורה עכשיו מתוך ההתייחסות הנפשית הריגשית והפנימית שלכם, אך בעולמות הגבוהים מתייחסים לדברים קצת אחרת. אל הדבר הזה שאתם קוראים לו עכשיו מלחמה, מתייחסים שם כתהליך. המלחמה היא ברבדים גבוהים ביותר לא רק פה אצלכם אלא ברבדים גבוהים שאינכם מודעים להם.

היא התחילה כבר מזמן, המלחמה הזאת. יוצרים לכם שטיפות מוח מדהימות, ליצור בכם פחדים, ליצור בכם תסכולים וע"י כך מקמטים אותכם ומכווצים אותכם ולאט לאט אינכם יכולים להשפיע,אך מכיוון שזאת רק התייחסות, הייתם יכולים בתודעה להתייחס לדברים אחרת, אך אינכם יכולים, כי אתם מושפעים מהמצב של המלחמה.

בעולמות הגבוהים לא רואים את המלחמה כדבר שלילי אלא כתהליך בלתי נמנע שצריך לפעמים לעבור אותו, כי התהליך הוא תהליך פנימי, מעמיק והוא משנה דפוסים קשים ביותר. אנחנו רואים את המדינה, את האזור, את כדה"א כדבר צעיר ובתולי, חסר ניסיון.

התהליך המלחמתי הוא התהליך שיוצר לו את הנסיון, כי זה תהליך שמנקה דברים. נכון, אני מודע לזה שזה קשה ומפחיד ויוצר לכם לחצים קשים, אך אתם יכולים להתייחס לזה התייחסות שונה, התייחסות, שאנחנו עדים, ערים לתהליך שמדינת ישראל עוברת. גם כשזה נראה כואב, לא לאסוף את הכאב הזה לתוך עצמכם, אלא לשנות לאט לאט את התודעה שלכם. זה קשה מאוד לשנות תודעה קולקטיבית כי הקולקטיביות היא דבר מאוד מסובך, אם תסתכלו על עצמכם תראו שאת התודעה שלכם אתם מתקשים לשנות ועושים הרבה הרבה עבודה לשנות דפוסים קשים, הרגלים, סוגי מחשבה. בתודעה הקולקטיבית זה הרבה יותר מסובך כי צריך ליצור כל הזמן את המסות הקריטיות בשביל שהתודעה הקולקטיבית תשתנה, ובשביל ליצור את המסות הקריטיות האלו צריכים ליצור קבוצה של אנשים שיהיו המסות האלה. וליצור קבוצות של אנשים זה ליצור אחד ועוד אחד ועוד אחד עד שתיווצר המסה. ולכן זה לוקח זמן.

זה תהליך ובתוך התהליך הזה הדברים משתנים וכואבים. מבחינת התפיסה המחשבתית, קשה להסביר לאנשים שרגילים לדפוסי מחשבה שכך העולם נוהג ולומר להם, זה רק דפוס מחשבה שלכם, שכך העולם נוהג, כי זוהי הצורה שהם רואים את החיים שלהם וקשה להם להבין שיש צורות חיים אחרות, אך זה תהליך חיים בלתי נמנע שקורה פה באיזור. אתם ערים לו ועדים לו.

למה הסבל הזה מופיע דווקא עכשיו? הסבל היה כל הזמן רק שיש תקופות של גלים שאנחנו חווים יותר סבל, כל פעם יש גלים שאתם, בני האדם, חווים יותר כאב.

למה צריך לגדול דווקא מתוך סבל? נשמתכם בוחרת בדרמות בשביל להתפתח ולהשתנות, היא, הייתי אומר, עצלה כי בתוך העצלות הזאת נוח לה להשאר במקום שהיא נמצאת ואם נוח לה להשאר במקום שהיא נמצאת, למה לה להשתנות? היא לא יודעת בכלל שאפשר להשתנות (אני אומר עצלה במרכאות בשביל להדגים לכם).

זה בדיוק כמו במדע, המדע חושב שכך הם פני הדברים עד שמישהו בא ואומר: אני רוצה לשנות. זה לא נוח לי, והוא משנה. למשל ליצור את הטלפון, את החשמל, משהוא שם לא היה נוח. תסתכלו איך מכשיר הטלפון השתנה והשתנה עד שהוא נהיה יותר ויותר שימושי. כלומר אי הנוחות יוצרת את הדרמה, יוצרת את ההתפתחות, כי כל זמן שנמצאים באזור הנינוחות אתם נשארים שם כי אתם חושבים שככה זה.

הדבר הראשון החשוב ביותר לעשות בתקופה זאת, זה מדיטציה, המדיטציה מעבירה אותכם למצב תודעה חדש, שונה. דרך המדיטציה אתם יכולים להתפתח לדרגות כאלה שתוכלו לעבור יקומים. המדיטציה חשובה במיוחד בתקופה הזו כדי לנתק את ההשפעה החזקה של העולמות שמשפיעים על התודעה שלכם וכדי לנתק את כל הכוחות שמסרסים אותכם. ככל שתעשו יותר מדיטציה, תתחברו למהות הפנימית שלכם ולאלוהות הגדולה. ובכן, המדיטציה זה כלי חשוב ביותר בתקופה הזו. הייתי ממליץ לכל אחד לעשות מדיטציה כל יום בתקופה הזאת.

דבר שני זה יושר. חשוב שתדקדקו ביושר הפנימי שלכם, היושר הוא הנסיעה הישרה. היא ששומרת עליכם מסטיות וממקומות שלא הייתם רוצים להכנס אליהם. היושר צריך להיות מכל הכיוונים, יושר פנימי, הגון ונקי.

דבר שלישי: חשובה היכולת להשתנות כל הזמן ולזרום עם השינויים שקורים לכם כל דקה, כל רגע ולזרום עם השינויים שחלים ולקבל אותם ולהיות מוכנים להשתנות ולשנות את עצמכם, זה דבר חשוב, השינויי וכל מה שמשתמע מכך.

הכללים האלה הם הכללים הראשונים, יש עוד כללים, אך אם אני אתן עוד כללים אתם תתפזרו ולא תעשו כלום. אני אשמח מאוד אם תקפידו על הדברים האלה (מדיטציה, יושר מוחלט ויכולת להשתנות).

תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר בקורס תקשור

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן