תקשור על שינוי חזק באנרגיה של כדור הארץ
עדנה טופר מתקשרת את הדב הלבן

תקשור – שינוי חזק באנרגיה של כדור הארץ

תקשור- הדב הלבן 16.10.06
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר ב – בקורס תקשור בוקר

עדנה נכנסה לטרנס לאחר תרגיל הפתיחה. זה מתחיל בנשימות עמוקות וצרודות כמו אדם שישן עמוק. הראש רועד במקצת, ידיים למעלה, רגליים משוכלות בישיבה מזרחית. הנשימות עמוקות.
דברים אלו נאמרו בקול עמוק ושונה מהקול הרגיל של עדנה .

ברוכים הבאים ושלום לכם אני הדוב הלבן. זה שם אינדיאני אני חבר ותיק של המורה. באתי אליכם לדבר איתכם. להעביר את המסר שיש לי לומר המסר חשוב לכם ועבר עוד אנשים.

הימים הקרובים שבאים הם ימים משמעותיים מאד לכדור הארץ. יש מערכות עמוקות מאד המשפיעות על כדור הארץ. האנרגיה משתנה מכאן אין לכם ברירה אלא להשתנות לפי האנרגיה שמגיעה. האנרגיה שמגיעה היא חזקה מאד ונקייה. זה אומר שהמחשבות שלכם מאד חשוב שיהיו מחשבות טהורות ונקיות. כך שאתם תתחברו לאנרגיה הזו באהבה.

אינני רוצה להפחיד, אני רוצה להסביר – האנרגיה הטהורה הזו עוצמתית מאד נקייה מאד ולכן חשוב לדעת לעבוד איתה. אם וכאשר יש לכם מחשבות שליליות. כי אתם בני אדם, השתדלו מאד לומר סליחה לעצמכם בראש ולבטלם.
מחשבה היא כוח עצום ורב עוצמה. כל מחשבה יש לה צבע צורה ותדר.
מחשבות טובות ומלאות אהבה – חשים באנרגיה מאד נעימה.
מחשבות תוקפניות אלימות ואגרסיביות – מרגישים באנרגיה קשה.
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר בקורס תקשור

כאשר אתם במחשבה שלילית שהיא קשה כמו שאמרתי קודם, בקשו סליחה מעצמכם ותבטלו המחשבה, ומיד הכניסו במקומה מחשבה חיובית וטובה. גם אם נראה לכם שאינכם מתכוונים למחשבה טובה זו, חשוב שתכניסו אותה לתוך המערכות שלכם.

אני אתן דוגמא:
בן אדם מאד הכעיס אתכם או נעלבתם. ואתם באותו רגע מאד מרגישים פגועים. יש אצל בני האדם שהם מרגישים פגועים עצובים וכואבים ישר מחשבה שלילית נכנסת. ואתם מתחילים להיות תוקפניים אל זה שפגע בכם.

בימים אלה אתם אומרים לעצמכם סליחה על התוקפנות שלנו. וכנראה שלאדם
הזה יש בעיה שאנחנו כנראה עדין לא מבינים אותה. אנחנו מבטלים את התוקפנות שלנו ושולחים במקום זאת חמלה או אהבה או אמפתיה או חיבה או שמחה שיהיה מאושר.

בתהליך הזה תראו איך אתם מצליחים לשנות את דפוס המחשבה שלכם, כי במהלך היום אתם הרבה פעמים נפגעים מכל מיני אנשים ומצבים. לכן גם אתם תוקפניים ואגרסיביים. כשאני אומר אתם אני מתכוון לבני אדם ולא לקבוצה
באופן אישי.

האנרגיה שנכנסת לכדור הארץ משפיעה על כל המערך הגלקטי. כדור הארץ שייך לתוך המערך הכולל אין במערך הזה משהו שונה ממערכות גלקטיות אחרות. כל מערכת גלקטית עוברת שינויים בצורה זו או אחרת.

אתם בני האדם נמצאים בתדר מוגבל ומסוים. אינכם יכולים לדעת את התפיסה הכוללת של היקום. לכן מה שנשאר לכם זה להאמין לי או לא להאמין לי. זו שאלה מהותית בימים אלה. אם אתם מאמינים לי למה שהסברתי עכשיו על החשיבות של חשיבה חיובית, לפחות בשבועיים הקרובים, אתם חייבים לשנות את עצמכם, ולשנות את המחשבות שלכם ועקב כך תשתנה ההתנהגות שלכם.

הרבה אנשים מפחדים להשתנות. מפחדים לשנות את המחשבות, ולשנות את ההתנהגות שלהם לכן הפחד משתלט ברמות גבוהות אלו. אתם מעדיפים לא להאמין לי, כי אז אינכם צריכים להאמין. ואינכם מחויבים לשנות דרכיכם, ואז הפחדים נרגעים. הפחדים אוהבים לשלוט בכם, ולכן הרבה אנשים בעולם אינם מתקדמים ואינם מתפתחים, אלה נמצאים בתוך הפחדים שלהם ומגדלים ומעצמים את הפחדים.

ברור שהפחד צריך לשרת אתכם ולא אתם לשרת אותו. פחד בא כמנגנון אזהרה. אך אסור שאזהרה תשתלט על האדם. ברגע שהמנגנון מתהפך סימן שיש חסימות שצריך לנקות אותם.

המערכת האולטרה סגולית שמגיעה לכדור הארץ כמו שאמרתי. היא מערכת זוהרת מאד יפה מאד ונקייה מאד. גם המצב בריאותי גופני יכול להיות מאד מושפע מהמערכת זו. לכן הקפידו בימים אלה לחשוב חיובי ולאהוב את גופכם, לטפחם אותו ולדבר אליו ממקום בריא שיתפקד מצוין.

כך שבימים אלו הוא כל הזמן יכול לשאת את האנרגיה החזקה שמגיעה. יש כאלה שלא יוכלו ויהיו חולים.

אני הדוב הלבן הייתי בכדור הארץ שמאן הרבה גלגולים. יש לי אהבה רבה לבני האדם ונשמתי עזרה לאנושות מאות בשנים. לכן אני בא ומספר לכם זאת. מאהבה גדולה ומיצירת שמחה בכדור הארץ. הקיפו את עצמכם בירק ובעצים הקיפו את עצמכם ביופי ושימחה, הקיפו את עצמכם בהתלהבות היצירה.

הקיפו את עצמכם בלמידה ובאושר, כך תוכלו לחיות באהבה גדולה ושמחה בימים הקרובים ובכלל. אני מברך אתכם באושר ושימחה, אני מברך אתכם שתוכלו לחולל את השינויים בשמחה רבה ובאושר רב, בהצלחה לכם בכל אשר תפנו.

אמן, אמן ואמן.

עדנה טופר
תקשור בטראנס
הדוב הלבן

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן