תקשור המסביר את השינויים המהירים בתקופה זו
עדנה טופר מתקשרת את הדב הלבן

תקשור – הסבר על השינויים המהירים בתקופה זו והדרך לנוע עמם
תקשור מהדוב הלבן 22.02.2005

תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר
מדיטציה לשלום כדור הארץ

שלום לכם, שלום.

אני לא שר כמו בני האור העליון, אני לא מהמקום הזה. אני אחר. אני שונה מהם כמו שאתם רואים וגם לא יודע לשיר כמו שהם, אני שר אחרת. במקורי אני מעולם האינדיאנים, ולכן חברי קוראים לי הדוב הלבן.
אני בא לכאן היום, כי אני חוזר, ורוצה לחזק את דבריהם של חבריי, בני
האור.
אתם בתקופה של שינויים, מ- 2005, השינויים נהיים חדים יותר, חזקים יותר, מהירים יותר. וזה לא פשוט לחיות אם לא מבינים את התהליכים האלה במדויק.
וזה אומר שאתם חייבים להיות מדויקים עם עצמכם, זה אומר שאתם צריכים להיות מאורגנים ומסודרים, ולהבין כל צעד שקורה לכם, ולא פלא שבמאה הזו, השינוי על כדה"א גורם לכל האנשים לאט לאט כל אחד בזמנו, כל אחד בתהליך ההתפתחות שלו, להתעורר ולפתח את עצמו, להתעורר לעולם המודעות שלו, להתעורר לעולם שלו, להתעורר למעשיו, להתעורר למחשבותיו, להתעורר לתוך עולם אחר.
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

זה לא פשוט לחיות בעולם שחייבים להיפרד ממחשבות ישנות, ולרכוש מחשבות חדשות, זה לא פשוט לשבור אמונות, ולהבין שהן עכשיו לא נכונות. הן לא משרתות את החיים שעכשיו אתם נמצאים.

זה לא פשוט התהליכים האלה, ולכן אנחנו באים לכאן כדי לעזור לכם, כדי שתבינו את התהליך שקורה עכשיו, כדי שתבינו את התהליכים האלה, אתם חייבים ליצור שינויי במחשבה שלכם, לשים לב איך אתם חושבים, ומה אתם חושבים. כבר הרבה תקשורים דברנו על זה. ואנחנו חוזרים שוב ושוב ושוב, כדי שתבינו שהמחשבה היא בעצם המפתח, המחשבה, היא המפתח לשינוי, המחשבה היא המפתח ליצירת חיים חדשים, המחשבה היא זו שתחולל את השינויים.

אם תסתכלו על ספר בראשית, ותראו את יופיי הבריאה ותראו את הכוח המחשבה של האלוהות הגדולה, ותראו את הדברים בצורה עמוקה יותר וחדה יותר ותראו את הכוח האלוהי שאומר: "ויהי אור". ויהי אור, זו מחשבה ראשונית, זאת מחשבה מופלאה, אם רק תאמצו את המילים האלה ותאמרו לעצמכם ויהי אור, בכל מקום חשוך, עצוב וכואב, תשלחו לשם את האור. תשלחו את המחשבה, ותאמרו ויהי אור, ויהי אור, במקום הזה ומלאו אותו באור.

בני האור העליון החביבים והאהובים עלי, הראו לכם את התרגילים מה שאפשר לעשות, אני אומר לכם שאתם יכולים פשוט לחשוב – ויהי אור, או לצרף זאת לתרגילים שלכם, היו גמישים במחשבות שלכם, תהיו פתוחים לשינויים, תסכימו לשינויים, תזרמו עם השינויים, ותאמרו לעצמכם שאתם מוכנים להשתנות.

אם תסתכלו על ימי הביניים תראו איזה שינויי גדול חל, בין אדם בימי ביניים להיום, ואם היינו לכאן אדם מימי הביניים והיינו אומרים לו שיראה את החיים פה במאה ה21, האם הוא היה מאמין? האם הוא היה מסתדר, עם הטלפון והטלוויזיה? עם המחשבה שאפשר לדבר עם כל אחד, בכל העולם. עם המחשבה שאפשר לראות כל אחד בכל העולם. הוא לא היה יכול לשאת את המחשבות האלה, בשבילו, הם לא קיימות.בשבילו הן אינן. ואם נביא לכאן אדם בעוד מאה שנים, אדם עתידי, והוא יראה את החיים שלכם, גם בשבילו הדברים לא יוכלו להיות, הוא לא יראה אותם. כי אתם חיים עכשיו בזמן הזה, בתקופה זו, והמחשבות שלכם חייבות להשתנות כל הזמן, כל הזמן, כל הזמן, כי אתם כבר לא אותם אנשים שהייתם לפני שנה, ולא אותם אנשים שהייתם לפני שנתיים, ולא אותם אנשים שהייתם לפני עשר שנים.

אתם התפתחתם והתפתחות שלכם מהירה מאוד בתקופה הזו, לכן תעזרו לעצמכם, להשתנות ולהתפתח, ותעזרו לאחרים להשתנות ולהתפתח, תקבלו את המוזר, תקבלו את השונה, תקבלו את המקום שהיה לכם מוזר לקבל. תקבלו אותי למשל, שאני כאן פה עכשיו, זה נראה משונה שאני כאן מדבר, זה נראה משונה שאני כאן חי וקיים, כי אני אין לי גוף ואני רק נשמה אך אני משתמש בגוף של המורה, בשביל לעזור לכם להבין דברים ולקבל.

כן זה משונה שאני כאן מדבר, כן זה משונה שאני כאן חי כביכול, אך אפשר לקבל את זה אם תשנו את המחשבה. אם תאמר שזה אפשרי, אם תאמרו שזה אמיתי, אם תאמרו שזה מתקבל, אם תאמרו שזה יכול להיות. אתם יכולים גם לסרב ולומר זה לא קיים, זה לא אמיתי. אך פה חשוב, המחשבה שלכם איך היא מוכנה להשתנות, האם היא מוכנה להשתנות או האם היא רוצה להישאר בדעות הקדומות, ונאחזת קשורה בחבלים ושרשראות עם הרבה נעולים ולא רוצה להיפרד כי האי אומרת מה פתאום אני קיימת, לכן מחשבות חייבות להשתנות, גם כאלה שלא רוצות, לאט לאט להרפות ולשחרר את כוחן, ולקבל במקומן, מחשבות חדשות, עתידיות, גמישות יותר, ומלאות אהבה.

האם יש לכן שאלות אלי? אני מוכן לענות אני לא יכול להיות פה הרבה, כך שרק שתים שלוש שאלות אני יכול לענות.

טוב, אין לכם שאלות זה גם בסדר.

פנינה שואלת:

השינויים באים בבריאות שלנו? במראה שלנו? במחשבה שלנו?

הדוב הלבן:

השינויים באים בכל דבר, שינויים באים בתפיסה הכוללת של הפלנטה. שינויים באים על כדה"א והשינויים באים גם אליכם במחשבה, במראה ובכל מקום שאתם חיים בו. יש הבדל עצום בין אדם שגמיש ופתוח לשינויים לבין אדם ששומר את דעותיו ולא מוכן להתגמש, ולשנות את עצמו. הוא נשאר קפוא ונוקשה ואין שום גמישות מחשבתית שם. חייו יוצרים סבל. הוא יוצר סבל לעצמו ויוצר סבל לסובבים אותו. ולא חסר לכם פה דוגמאות פה בכדה"א, על כל המקומות ששם לא מוכנים להשתנות ולהתפתח.

פנינה:

אני אוהבת שאמרת ויהי אור.

הדוב בלבן:

תודה לך בתי.

ויהי אור זה המקום החזק ביותר, ולא פלא שנפתח ספר הספרים במילים האלה. "ויהי אור". "ויהי אור" זה המקום שפותח את כל העולמות, ואם תסתכלו על הספר הקדוש הזה תבינו, שהוא פותח ב"ויהי אור", ואור גדול זורם על כולכם, וכל מי שקורא בספר, דבר חשוב לו, "ויהי אור".

ובכן כיוון שאין עוד שאלות, או שמישהו מוכן לשאול, כי אני צריך ללכת.

נועם שואל:

אז כל מה שצריך לעשות, זה לשנות את המחשבה?

הדוב הלבן:

נכון בני, זה נראה פשוט מאוד, זה באמת פשוט, אך משום מה זה קשה.

ברוכים תהיו באהבה גדולה, אני פה ושמח להיות אתכם ושמח לעזור לכל אחד מכם. ברוכים תהיו באהבה ובשמחה, היו ברוכים בשינויים החלים ומתחוללים. והיו גמישים בתוך השמחה, של אהבה גדולה ושל השינוי שאת זוכים בו.

אמן, אמן, אמן.

עדנה טופר

תקשור בטראנס

הדוב הלבן

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן