תקשור על השינויים על כדור הארץ
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור – השינויים בכדור הארץ
תקשור בני האור העליון – 14.1.2005
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

אנחנו בני האור העליון רוצים להזהיר אותך ואת כל בני ביתך וכן את התלמידים. שכדור הארץ מהיום יהיה אחר ושונה,
.אתם חייבים להיות ערניים לחדשות, כי השינויים במגנטיזים של כדור הארץ משתנה. זה כבר התחיל. לכן יש הרבה אירועים ושינויים באקלים ורעידות אדמה. כדור הארץ עובר טלטלה חזקה מאד

מה זה אומר מבחינתכם: להיות ערניים, להיות מודעים כי השינויים הם אוניברסליים.
מה אומר שהמגנטיזם משתנה? זה שייך לציר שכדור הארץ נע סביבו. זה לא אומר שכדור הארץ יפסיק לנוע על צירו, אך זה אומר שהוא קצת משתנה במסלול. יכול להיות שאתם לא תראו כיצד הוא משתנה. המדידות שלכם עוד לא מדויקות מספיק. כי אין לכם את הידע הנרחב על כל הגלקסיות.

אנחנו חייבים לומר לכם כמה דברים: להרבות במדיטציות זה ישמור עליכם. לעלות את האנרגיה ולא לתת לאנרגיות השליליות להכנס ולהוריד אתכם. לשים לב למחשבות שמגיעות, ולבטל את המחשבות השליליות. להתמקד אך ורק במחשבות המועילות. לדוגמא:
בבישול, לא מכניסים לסיר, מה שלא צריך לאכול, אלה אך ורק מה שרוצים לאכול. אותו הדבר במחשבות, התייחסו אליהן כמו אל מוצרים במרק, זה אני רוצה במרק שלי, וזה אינני רוצה. זה יקל עליכם להתמקד. חשוב שתהיו בקשר אחד עם השני, להיות קשובים אחד לשני, להיות קשובים למה שקורה. לשינויים האלה יש השפעה ארוכת טווח,לכן חשוב שתבינו מה שקורה, אנחנו אתכם, בשבילכם, אוהבים אתכם מאוד, ברוכים תהיו באהבה גדולה.
בני האור העליון

תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן