תקשור ותרגילים לעזרה בתהליך השינוי
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור לקבוצת המדיטציה במרכז כוליות מאת בני האור העליון – 22.02.2005
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

שלום לכם בני אנוש,
אנו מבקשים שתתרחקו, לטובתכם תיקחו מרחק, תתרחקו קצת, ותגידו כל אחד שייקח את האנרגיה שהוא יכול לשאת אותה בגוף, אנחנו מגבירים את האנרגיה פה, האנרגיה תהיה פה מאוד חזקה, מי שירגיש סחרחורת, או חולשה בגוף, או תחושה שהיא לא נעימה לו, שיקרקע את עצמו עם הידיים לרצפה, וינשוף ולא יסתכל לכאן, אנו מגבירים את העוצמה האנרגטית, כי אנחנו מעבירים אנרגיה לא רק לחדר אלא לכלל כדה"א, אין צורך לפחד, אנחנו כאן כדי לעזור לבני האנוש, אנחנו אוהבים את בני האדם, אנחנו באנו לעזור לכם לתת לכם אהבה לתת לכם שמחה, לפתח את המודעות שלכם, אנו בני האור העליון מגיעים לכאן הרבה, אנחנו מאוד אוהבים את בני האדם, ורוצים לעזור לכם להתפתח, כל דרך להתפתחות היא טובה באשר אנחנו או אתם מתפתחים לאור גדול.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

דה"א כמו שהסברנו לכם מזמן עובר שינויים מאוד גדולים, השינויים האלה לא סתם קורים, וכמו שאמרנו הם הולכים ומתגברים, אנחנו רוצים לתת לכם כלים, שיעזרו לכם לעבור את השינויים. השינויים האלה, קורים לא רק לכדה"א, אלא הם קורים לכל אחד מכם, כל אחד מכם עובר שינוי, יש כאלה שעוברים ממש זעזועים חזקים עכשיו ויש כאלה שעוברים זעזועים קלים יותר. כי אתם כולכם בתהליך של שינויים והשינויים האלה הולכים
וגוברים גם לכדה"א גל על הפלנטה וגם עליכם,
תהיו פתוחים לשינויים והתמסרו לתוך השינויים האלה.

זה שלב ראשון שחייבים להשתנות, דעות קדומות קפואות או שמורות הן לא נכונות בימים אלה כי התהליך של השינוי הוא כל כך מהיר שחייבים להיות גמישים ולהתמסר לשינויים, ומה שהיה טוב להיום יכול להיות לא טוב מחר, ומה שמחר יכול להיות שיהיה שינוי אחרי מחר, וכך כל יום הדברים יכולים להשתנות. לכן אתם חייבים להיות גמישים ולזרום כל יום מחדש לבחון את הדברים ולזרום עם תוכנם, זה לא מסובך כאשר פתוחים לשינויים, השינויים הם מקום של זרימה מתמדת, ועכשיו דמינו לעצמכם שהזרימה, חזקה יותר מקודם, אם במאות הקדומות של תרבותכם השינויים היו מאוד איטיים, היה הבדל גדול מאוד בין מאה למאה, ואם במאה העשרים היה הבדל גדול בין עשור לעשור, עכשיו יש הבדל עצום בין שנה לשנה, ועוד מעט זה יהיה בין יום ליום, לכן אתם חייבים להתמסר לשינויים בשביל שיהיה לכם יותר קל בחיים.

אז שלב ראשון לדעת להתמסר, להיפתח, לקבל את השינוי, ולהבין שאין ברירה חייבים לשנות את המחשבות וחייבים לשנות את המושגים.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

ובכן הנושא של שינוי כבר נאמר לכם הרבה הרבה פעמים, הוא נושא קריטי בתקופה הזו ואין ברירה אלא כל הזמן לזרום בתוך התהליך של השינויים, התהליך של השינויים אמרנו הוא כמו נהר שזורם, ועכשיו הזרימה חזקה יותר ויש להכין את הכלי שלכם שיוכל לעמוד בתוך הנהר, זה כמו לבנות ספינה חזקה יותר שתוכל לעמוד בזרמים בים,

כך אתם חייבים לקחת את גופכם ולשכלל אותו, לקחת את הנפש שלכם, לשכלל אותה לנקות אותה ולפתח אותה, כדי שתוכלו לעבור את תהליך השינויים בקלות גדולה יותר, אין צורך לדאוג או אין צורך להתעצב פשוט להבין שהשינויים עכשיו הם מילת המפתח וזה נאמר לכם איך שנכנסו לשנת ה2000 לפי חשבונכם אמרנו לכם שהשינויים היו חזקים ביותר ועכשיו בשנת 2005 לפי חשבונכם המצב הולך ונהיה מהיר עוד יותר, כך שאתם עוברים שינויים חזקים ויוצרים לעצמכם זעזועים כמו שכדה"א מזדעזע וכמו שכדה"א עובר שינויים כך גם אתם לכן אנחנו באים לתת לכם כלים כדי שתוכלו ליצור את השינוי בגוף שלכם, בנפש שלכם במחשבות שלכם, יהיו במצב שיהיה להם קל יותר לקבל את השינויים לשאת את השינויים האלה אנרגטית.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

תפתחו את ידיכם ופרשו את כפות הידיים כלפי מעלה, ודמיינו איך גשם של זהב יורד עליכם, ועכשיו דמיינו איך הטיפות שנוגעות בגופכם נהפכות לכוכבים נוצצים, כלומר כל טיפה של זהב שיורדת מלמעלה ביקום, נוגעת בעורכם ונהפכת לכוכב זוהר ונוצץ, וככה הטיפות יורדות מלאות אור ושמחה, מלאות אהבה וממלאות אתכם בחיוניות. ומלמדות אתכם איך תוכלו להשתנות בקלות. ואתם מקבלים את טיפות הגשם בצבע זהב וכל טיפה שיורדת על כל מקום בגופכם נהפכת לכוכב זוהר,
והטיפות יורדות ואתם מתמלאים כוכבים והטיפות יורדות עוד ועוד מלאות אהבה, ומלאות שמחה הם יוצרות את השינוי האנרגטי בגופכם שתוכלו להיפתח לשינויים בקלות גדולה יותר, זו הזכות שנתנה לכם וזו המתנה שאנחנו מעניקים לכם, שתוכלו לשאת את האנרגיה, ותמשיכו לקבל את טיפות הגשם על גופכם וכוכבים זוהרים מכסים אתכם ואתם נהיים זוהרים ומלאי כוכבים הזוהרים גם כן. ועכשיו התבוננו ותראו איך אתם זוהרים, מלאי כוכבים נוצצים. ואתם נוצצים ויפים זוהרים ומלאי אהבה וכל אחד מכם נהפך לשגריר מלא אהבה שיכול להפיץ את האהבה הלאה והלאה, בכל מקום שתלכו בכל מקום שתהיו וככה תפיצו את הכוכבים לכל אחד שתרצו, הגישו את היד שלכם ודמיינו שגשם של זהב נופל על כף היד ובכף היד יש כוכב זהב, והגישו אותו לחבר או לבן משפחה, או לכל אחד שתרצו, וכך תפיצו דמיוניים זוהרים, וכוכבים דמיוניים ימשיכו לפעול ולהפיץ אהבה, הלאה והלאה בכל מי שהם יפגשו ואת כל מי שהם יראו, ואתם בטוב לבכם ובאהבת האדם שבכם תפיצו כוכבים לכל עבר מכאן ומרגע זה, כדי שכל אחד שיקבל כוכב זוהר יוכל להתחזק יוכל לעבור את השינויים יותר בקלות, יכול לעבור את השינויים בגופו בנפשו, ובעולם הרוחני שלו.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

אתם בני האדם, חשובים לנו כי אתם עוזרים לכל כדה"א, אתם עוזרים לאדם, לחיה, לצומח, לאדמה, ולמים, תזכרו של כדה"א הוא מיקשה אחת שיש לדאוג לה ולטפל בה. הפיצו את הכוכבים הזוהרים גם במדיטציות שלכם ומלאו אור גדול את כל הכוכב שלכם, הכוכב שלכם, זקוק לאנרגיה של אהבה זקוק לאנרגיה של חמלה, זקוק מאוד לשמחה, תרפאו את המקומות הכואבים, דמיינו את הפצעים. במקומות האלה מלאו שם כוכבים. במקום הכואב הסובל הוא המקום שזקוק להכי הרבה אור כוכבים, מלאו את המקומות האלה וכך תעזרו לעצמכם, ולכדה"א, גם שאתם נפצעים או זקוקים לריפוי מלאו את עצמכם באור כוכבים, ואור זה יעזור לכם בכל מקום שתלכו.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

אנחנו ישויות הנמצאות במשפחת האור, אנחנו עוזרים לבני האדם ואנחנו מקרינים לכם הרבה אהבה ואור ריפוי, אנחנו נותנים את זה לכם בכדי שתוכלו גם אתם להשתמש באנרגיה הזו, אנחנו מעניקים לכם, כי האלוהות הגדולה העניקה ליקום אור גדול, ואתם המאמינים באלוהות הגדולה חייבים להאמין שהיא באה לעזור לכם. ואנחנו עוזרים לאלוהות הגדולה להעביר את האנרגיה אליכם, את האור הזוהר שבא מהכוכבים, ובכל כוכב יש את הישויות השונות שעוזרות, יש את המשפחות השונות שבאות לעזור. ככה זה משפחת האור אנו רשת של כוכבים שבאה לעזור לבני האדם, באה לעזור לאנושות,

פתחו את הידיים ונלמד אתכם תרגיל שני, ובתרגיל השני דמיינו שאתם יושבים ונופל עליכם גשם רך של פרחים, גשם רך ומלטף, כל אחד ידמיין את לעצמו את הפרחים שהוא אוהב, ידמיין פרחים מאוד רכים, קטנים ועדינים. דמיינו שהפרחים צבעוניים, רכים עם עלי כותרת עדינים, והם נופלים אליכם מסביב לגוף, ומריחים ריח נפלא, ואתם מרגישים את הרכות של הפרחים, ואתם מתמסרים לרכות של הפרחים, ואתם יודעים שהפרחים מביאים לכם יופי זוהר, רכות נינוחה, והרבה אהבה. ואתם בתוך הפרחים, מרגישים את השלווה, ואת הרגיעה, אתם יכולים להשתרע בדמיונכם בתוך ערימת הפרחים, והפרחים מריחים ריח נפלא, ואתם מרגישים את הרכות של הפרחים, ואתם ממש נמסים בתוך הפרחים ונהיים שם במצב של רגיעה ושלווה. ועכשיו שאתם בתוך כל הפרחים האלה, אתם אומרים לעצמכם שאתם מוכנים להתמסר לתהליך השינוי, להתמסר לדברים שקורים להתמסר ביופי זוהר למה שאתם חייבים לעבור, למה שאתם חווים, למה שאתם רוצים, למה שאת מתגעגעים, ובתוך הפרחים ההתמסרות קלה יותר ונעימה יותר, ואתם מרגישים מוגנים, וחזקים כי יש לכם ים של פרחים, מריחים וצבעוניים סביבכם. אתם יכולים אחרי שאתם רגועים ושלווים, לעשות את התרגיל עם הכוכבים, כך שאתם יכולים לשלב את שני התרגילים יחד.

שלום לכם בני אנוש, אנחנו נפרדים מכם, ואנחנו נשמח לפגוש אתכם שוב, אנחנו אוהבים אתכם ומוסרים לכם את אהבתנו.

שלום לכם בני אנוש.

שירה:
בני האור, בני האור, בני האור העליון.
בני האור, בני האור, בני האור העליון.

בני האור העליון
תקשור על ידי מתקשרת וטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן