תקשור ותרגיל כדורי אהבה
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תיקשור בני האור העליון בתאריך  07/07/2007 לקבוצה בצפון הארץ ב"כנס האור"
תקשור בטראנס על ידי המתקשרת וטרנס מדיום עדנה טופר

(שירה)
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

שלום לכם בני אנוש, שלום לכם.
אנו, בני האור העליון, שמחים מאוד להיות עם בני האדם. אנו מעבירים אהבה אנו עוזרים לכם הרבה מאוד בייחוד בימים הקשים בתקופות שאתם מרגישים חסרי אונים, מלחמות מגיעות. אנו עוזרים באור.
כל משפחת האור. ישויות מהרבה כוכבים מגיעות לכאן לעזור לכם.
אתם, לצערנו, מסתכלים עלינו לא תמיד בצורה אוהבת.

בני האור העליון אוהבים לבוא לפה ולעזור לכם.
אנא פתחו את הידיים והרגליים,פתחו את הלב ופתחו את תבונתכם  ואנו נלמד אתכם תרגיל קטן ונמלא אתכם בהרבה אהבה.

(שירה)
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

כעת כשכלכם ביחד, צרו בתוך המרחב כדור גדול עם הידיים שלכם. הכדור שלכם הולך וקטן ואתם יוצרים כדור קטן יותר (עדנה מראה- בגודל אשכולית). ובכן, יש לכולכם כדור בידיים. קחו את הכדור והעבירו אותו אל מול העין השלישית ומלאו אותו באור גדול ואמרו שלוש פעמים לתוך הכדור: "אנו מוכנים לראות". קחו את הכדור, שעכשיו בצבע סגול, העבירו אותו אל מול צ'קרת  הלב (עדנה לוקחת את הידיים עם ה"כדור" ומביאה אותן מול אמצע החזה). מלאו אותו גם בצבע וורוד ואמרו לעצמכם שלוש פעמים- "אנחנו מוכנים להרגיש".

עכשיו קחו את הכדור הצבוע בסגול וורוד והתחילו להטעין אותו ולמלא אותו באהבה. הרגישו איך הכדור מתחמם ומתמלא רוך ושדרו לתוכו אהבה, וגם אנחנו, בני האור העליון, נשדר לתוך הכדורים שלכם אהבה עצומה. הרגישו בידכם את האהבה הנפלאה.

קחו את הכדור מלא האהבה שאתם הטענתם אותו באהבה ואנחנו הטענו אותו באהבה ומלאו עכשיו את הכתר ( עדנה מרימה את הידיים עם ה"כדור" מעל הראש, אל הצ'קרה השביעית) בכדור.
לאט לאט הכניסו את הכדור מלא האהבה לתוך גופכם והתחילו להרגיש ולראות את האהבה שבתוככם. כל האור והאהבה נספגים בתוך גופכם וכל תא ותא בגופכם מלא אהבה ואתם רואים ומרגישים אותה.

שירה)
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

ועכשיו נפריח אהבה בכל מקום. מלאו בבקשה את ידיכם בכדור גדול. מלאו כדור גדול שהולך ומתכווץ בין ידיכם. הביאו את הכדור אל העין השלישית (עדנה לוקחת בידיים "כדור" בגודל אשכולית ושמה אותו בין הגבות) , מלאו אותו בצבע סגול ואמרו לעצמכם שלוש פעמים: "אני רואה אהבה".

לראות אהבה זו ברכה גדולה, כי רוב האנשים רואים את השנאה ואת הרוע במקום לראות אהבה בכל מקום. בכל יצור חי בכל דבר דומם, במים ובאדמה, בחיה באדם באוויר ובכל מקום יש אהבה. היו מבורכים ביכולתכם העצומה לראות אהבה.

ועכשיו, כשאתם רואים אהבה, קחו את הכדור והעבירו אותו לצ'קרת הלב ומלאו אותו בצבע וורוד. עכשיו הרגישו אהבה ואנו נטעין את הכדורים שלכם בכדורים קטנטנים מלאי אהבה בתוך הכדור הגדול המלא אהבה, וכך הכדור נטען באהבה.

קחו את הכדור מול העיניים וחשבו על מישהו שאתם אוהבים. על אנשים בסביבה שזקוקים לאהבה.חשבו על המקום שזקוק ביותר לאהבה כרגע. ועכשיו נעיף את הכדור. אנחנו נעיף את הכדורים הקטנים שבתוך הכדור הלאה והלאה עם כל האהבה. הכדורים מלאי האהבה נטענים אנרגטית ומגיעים למקום שזקוק לאהבה, באהבה עצומה ואור עצום.

שלום לכם בני אנוש. תודה שהייתם פה איתנו, תודה שהייתם בתרגילים שלנו. אנו אוהבים את בני האדם ושמחים לעזור.

בואו ושירו אתנו

(שירה)
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן