תקשור על חשיבות הצחוק
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור – חשיבות הצחוק
balls150.jpg  תוקשר על ידי המתקשרת  טראנס מדיום עדנה טופר
12.4.09 – מתוך מפגשים מעולמות עליונים
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון
שלום לכם בני אנוש, שלום לכם.
אנו שמחים שאנחנו פה. אנחנו מאד אוהבים את בני האדם ותמיד שמחים
להגיע בכל הזדמנות שאפשר. אתם בני האדם כ"כ עסוקים בתוך חיי היום יום שלכם אינכם רואים מעבר לעולמות והיקומים, והמדענים בכלל לא קולטים את עולמנו ולא יודעים את קיומינו.  אנו שמחים להיות עם בני האנוש, להביא להם את אהבתנו ואת שמחתנו ואת המקום שאנחנו באים לומר: בואו ותחוו קצת אהבה, בואו ותחוו קצת שמחה, בואו וצאו מן המקום הקודר של כדור הארץ העסוק בתככים אפלים ומיותרים.
לא שאנחנו מתנשאים עליכם אלא שאנחנו משתוממים מדוע אתם בני האדם כל כך פוגעים אחד בשני ולא מבינים שאתם יכולים לחיות אחרת ממקום של אהבה ואנחנו באים שוב ושוב להסביר שאפשר לחיות בהרבה אהבה. בואו תשירו איתנו בני האדם באשר אתם היו ברוכים אנו פה איתכם.

בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

האם הסתכלתם על בועות הסבון ששלל צבעי הקשת בתוך הבועה? בדרך כלל ילדים אוהבים להסתכל על בועות הסבון ומשום מה מבוגרים הפסיקו כבר להתמוגג מבועות הסבון שעפות להן ברכות ובצבעוניות ולאט לאט הן נמוגות.
למה אנחנו מדברים על בועות הסבון? כי הרבה פעמים האנרגיה של השמחה זה כמו בועות סבון. האנרגיה של השמחה זה כמו בועות סבון שיוצאות מגוף האדם. זה משהו אנרגטי מאד קופצני ושמח אבל באנרגיה זה נראה דומה לבועות סבון רבות שיוצאות. כאילו אם תראו אדם צוחק ומתגלגל מצחוק תראו בהילה שלו בועות קטנטנות אנרגטיות קופצות ושמחות ויוצאות מגופו, ולאט לאט מתפוגגות כמו בועות סבון.
ולמה אנחנו אומרים לכם את זה? אנחנו מנסים להסביר לכם שככל שאנשים יותר שמחים וצוחקים, ההילה שלהם והאנרגיה שלהם יוצרת סביבם אנרגיה של שמחה. וככל שאתם תיצרו סביבכם אנרגיה של שמחה כמו בועות סבון הקופצות והעליזות כך עוד ועוד אנשים יחיו בתוך השמחה שאתם מפיצים.
זה כמו שאתם המקור של אותן בועות סבון וכל מי שנמצא לידכם חווה את הבועות ממש בתוך אנרגיה של שמחה והוא נספג לתוכה והוא נדבק. הרבה פעמים קורה שמישהו נתקף בצחוק ומדביק את כל אלה סביבו.
ולכן זה חשוב בתוך המקום הקודר שאתם נמצאים וכל כך הרבה מדגישים את הכאב ואת הסבל ושוכחים להדגיש את האהבה את השמחה ואת הצחוק. תארו לעצמכם שאתם הייתם צוחקים בחדר וכל קהל האנשים שסביבכם היו צוחקים איתכם. וכך תרעידו את כל החלל שבחדר באנרגיה קופצנית ושמחה.

בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)
בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)

בתוך הצחוק של בני האור העליון אנחנו יכולים גם להשתעשע ולצחוק ולא חייבים להיות במקום הרציני והקודר שלכם. ולכן אתם יכולים לשיר איתנו ותראו איך החיוך והשמחה ממלאים את גופכם.

בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)
בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)
בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)

אנחנו משתעשעים איתכם כי אנחנו אצלנו בכוכב הרבה הרבה משתעשעים. אנו הרבה רוקדים, שרים, שמחים ומלאי אהבה. החיים שלנו שם כ"כ שונים משלכם שקשה לכם אפילו לקלוט שאפשר לחיות אחרת. אצלנו המקום כ"כ זוהר וצבעוני ויפה ויש בו אהבה כל כך טובה. בטח תחשבו שמשעמם לחיות בכל כך הרבה אהבה ואתם צריכים את הדרמה ואת האקשן, אך אצלנו זה אחרת. תפיסת העולם שלנו שונה, אנחנו כל כך אוהבים להיות בתוך האהבה. הסתכלו על עצמם אם את אוהבים להיות בתוך האהבה ואם אתם אוהבים לחיות בתוך השמחה ואוהבים לחיות בתוך הצחוק? וכמה אתם משקיעים מהזמן שלכם להיות בתוך הצחוק , להיות בתוך השמחה ולהיות בתוך האהבה. תראו שמעט מאד אתם משקיעים. אז תאמרו שהנה באתם הנה והנה השקעתם, יפה נאמר לכם אך תשקיעו יותר, כי ככל שתשקיעו יותר בתוך חייכם תראו איך החיים שלכם משתנים ואיך אתם נהיים יותר ויותר טובים והחיים שלכם הולכים ונהיים קלים כבועות הסבון.
שימו לב, הקלילות תמיד מגיעה מתוך השמחה, מתוך האהבה מתוך הצחוק ואם אתם רוצים שחייכם יהיו קלילים יותר, נעימים יותר, רכים יותר תזכרו בצחוק ובבועות הסבון.
עשו לכם מנהג להתבונן בבועות הסבון וראו איך אתם מתחילים לנוע כמו בועת הסבון ומתחילים להתפוגג כבועת הסבון ומתחילים להיות מלא מלא בועות של צחוק ושמחה ולא תיקחו את עצמם כל כך ברצינות ובכבדות ובחשיבות עצמית כי זה רק מכביד. אפילו שאתם חשובים, חשוב לזכור: לצחוק, לשמוח, לאהוב ולחוות את הקלילות ולא להיות חמורי סבר בתוך החשיבות של עצמכם.

בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)

ולסיום אנחנו ניתן לכם תרגיל. אנחנו אוהבים לתת תרגילים בכדורים. אנחנו ניתן לכם כדור שיעזור לכם לזכור את מה שדיברנו עליו, את הצחוק ואת השמחה, כך שתוכלו להכניס לחייכם צחוק ושמחה בתוך קלילות עליזה.
צרו לכם ככה ביד, כדור קטן כמו כדור פינג-פונג שזה יהיה כדור קטנצ'יק בתוך כף היד שלכם וצרו ביד השנייה גם כן כדור קטן כמו כדור פינג-פונג, וככה שחקו עם שני הכדורים שבכף ידכם.
שחקו…..עכשיו מלאו את הכדורים בצבעים, איזה צבעים שאתם אוהבים העיקר שיהיו יפים, נעימים וזוהרים. ובכן יש לכם כדורים קטנטנים בידיים. אוקי, כדורים קטנים בידיים עם הרבה הרבה צבעים כל אחד שם את הצבעים שהוא אוהב. אם אחד אוהב ירוקים הוא שם ירוקים, אם אחד אוהב כחולים הוא שם כחולים, אם אחד אוהב אדומים הוא שם אדומים, אם אחד אוהב לבנים הוא שם לבנים, אם אחד אוהב צהובים הוא שם צהובים. אתם יכולים לערבב הרבה צבעים.
אוקי עכשיו קחו את הכדורים ותכניסו אותם לפה, ותוציאו אותם, ושוב תכניסו אותם, ושחקו איתם ותוציאו אותם, ותכניסו אותם ותוציאו אותם ועכשיו תכניסו אותם ותרגישו איך הם נכנסים לגוף ומתחילים להצחיק את הגוף מבפנים, והגוף צוחק צוחק מבפנים, תרגישו איך הגוף צוחק מבפנים וכל הגוף מדוגדג מבפנים ותרגישו איך הכדורים מצחיקים את הגוף מבפנים והגוף ממש צוחק ומדגדג בתוך הגוף, מדגדג, מדגדג, מדגדג ,מדגדג, מדגדג, עכשיו תרפו ותראו מה קרה לגוף. אם הוא ממשיך לדגדג אז תמשיכו לצחוק אל תתנו לגוף להיות רציני וקפוא, וככה אנשים מסתובבים קפואים ונוקשים וחמורי סבר בתוך הרצינות של עצמם. הם רציניים, נוקשים ושוכחים לצחוק שוכחים להרפות ושוכחים להרגיש את הדגדוגים שיש בתוך הגוף.
עכשיו כל הגוף שמח, כל הגוף מבריא, כל הגוף מורפה, ותעשו לכם את זה כמה פעמים שאתם רוצים.
כל פעם שתרגישו שאתם רציניים מדי, כל פעם שתרגישו שאתם נוקשים מדי הכניסו את הכדורים לתוך גופכם מתוך האהבה לגוף שלכם מתוך האהבה לנפש שלכם ומתוך אהבה לנשמתכם כי ככה תחוו יותר ויותר שמחה וקלילות בחייכם.

בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)
בני האור, בני האור, בני האור העליון (בעליזות וקופצניות)

שלום לכם בני אנוש, שמחנו להיות איתכם , נשמח לשוב ולהיפגש איתכם בפעם אחרת.
ברוכים תהיו באהבה גדולה ובשמחה ותחוו את הקלילות בתוך חייכם.
תוקשר על ידי המתקשרת  טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן