תקשור על מוכנות לשינוי
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור – מוכנות לשינוי
תקשור בטראנס על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר 10/11/09
בני האור העליון שרים:
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון
שלום לכם בני אנוש.
אנו באים לכדור הארץ להפיץ אהבה ושלום, לעזור לכם להיות בריאים יותר, זוהרים יותר, טובים יותר. אנו פה לעזור לאנשים ומנסים לעזור בכל דרך שהיא באמצעים פשוטים ומועילים. אנו יכולים לעזור בדרכנו, הרבה פעמים העברנו תרגילי ידיים כדי שתממשו אותם ויהיה לכם יותר קל בחיים.
החיים על כדור הארץ הולכים ומשתנים בקצב מהיר ולכן קשה להבין ולהכיל את המהירות, להיות פתוח לשינויים. חשוב מאוד להיות עם מחשבה גמישה ובדרך של מוכנות להשתנות. מה שטוב היום יכול מחר להיות פחות טוב. לכן צריך להיות גמישים ולא להיתקע, זה מפריע להתפתח בתוך תהליך השינוי.

בני האור העליון שרים:
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון
אנחנו שמחים לראות שאתם שרים איתנו. אנחנו אוהבים ששרים איתנו. אנו ישויות אור שונות מכם, התפישה שונה אך כמוכם אוהבים אנו צלילים, תנועה, שירה וריקוד. זה מקום מרפא, יפה ומשעשע ומנעים את החיים. האם אתם רוקדים ושרים מספיק? האם אתם שמחים ונותנים לחיים לחייך אליכם? הסתכלו על החיים וראו כמה אתם יכולים לשנות אותם, להיות גמישים במחשבה כדי שתוכלו לשמוח ולשנות את חייכם. המערכת משתנה כל הזמן, כדור הארץ משתנה והתהליכים משתנים. זה בלתי נמנע, אי אפשר לעצור גם כשיש כוחות שמנסים להתנגד. הדרכים נפתחות ואתם חייבים להיות מודעים. כל דלת שנפתחת יוצרת מסלול חדש מרתק ויפה שאפשר להתפתח. לכן חשוב שתיקחו את השינוי למקום מרתק של גדילה ולא תפחדו מתהליך ההשתנות הגדולה הזורמת עכשיו בתוך התהליך של כדור הארץ.
בני האור העליון שרים:
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון
וכעת, כמו שאנחנו אוהבים לסיים איתכם, אנו מלמדים תרגיל חדש ישן, אהוב ונחמד.
שוב צרו כדור בידיכם ותרגישו את האנרגיה של הכדור בין ידיכם. התרגיל הזה נועד להקל עליכם בכל מקום שדורש שינוי בחייכם, אם אתם צריכים שינוי בכל מקום, יש כדור.
קרבו את הכדור אל מול העין השלישית ושדרו לתוכו את המחשבה מה תרצו לשנות בחייכם. אם זה עבודה, משפחה, מערכות יחסים, חברים, בריאות, כל מקום שאתם רוצים ליצור שינוי. אתם אומרים מה שאתם רוצים כאן ועכשיו.
כעת, קחו את הכדור והטעינו אותו באנרגיה והרגישו אור זוהר ממלא אותו. קחו את הכדור בין ידיכם ושוב קרבו מול העיניים. עכשיו אמרו לעצמכם שאתם מוכנים לשינוי, מוכנים להשתנות כדי לשפר את מה שביקשתם.
שוב הטעינו את הכדור באנרגיה, קחו את הכדור בין ידיכם לאט לאט וקרבו אותו עד שתגיעו לצ'אקרת הלב. אתם מחדירים כדור זוהר בתוך הגוף ויוצרים אנרגיה של שינוי. התאים מוכנים לשינוי שיחול בכם.
בני האור העליון שרים:
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון
שלום לכם בני אנוש. אנו שמחים שהייתם איתנו והקשבתם, אנו אוהבים להגיע ולהפיץ אהבה. היו ברוכים באשר אתם ומלאו אהבה בכל פעם מחדש והפיצו לכל עבר כך שתהיה אהבה גדולה על כדור הארץ.
אמן אמן ואמן.
תוקשר על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר בקורס תקשור

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן