תקשור על חוק התנועה המתמדת
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור – חוק התנועה המתמדת
תקשור בני האור העליון – 28.12.2004
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

תקשור לקבוצת המדיטציה במרכז כוליות
לקראת השנה החדשה ואחרי האסון במזרח הרחוק
התקשור מועבר על ידי טרנס מדיום עדנה טופר
הישויות המעבירות את המסר דרכה – בני האור העליון

בני האור העליון פותחים בשירה ואחרי כל פיסקה הם שרים. :
בני האור בני האור בני האור העליון
בני האור בני האור בני האור העליון

שלום לכם בני אנוש, שלום לכם. באנו אליכם בימים קשים, אתם עוברים תהליך לא פשוט בתקופה האחרונה. אנו יודעים שהתהליכים בלתי נמנעים ויש לעבור אותם גם כשקשה. אנחנו ידענו שכדור הארץ הולך לעבור שינוי וניסינו לעזור ככל שיכולנו אנחנו ממשיכים אך לצערנו אתם לא כל כך מתייחסים, אינכם מכירים בנו. אנו מנסים לעזור לבני האדם ולהביא אהבה ותרגילים שיעזרו לכם.

בפניכם תקופה חדשה, הזעזוע יצר זעזוע אנרגטי רב עוצמה כך שחייבים לדבר על זה. נשאלת שאלה בסיסית ועמוקה. מדוע כדור הארץ עובר זעזועים? מדוע קליפתו משתנה? מדוע יש כל הזמן שינויים? הרי נח שהדברים יהיו קבועים.

חוק חשוב ביקום – הכל בתנועה מתמדת כל הזמן ושום דבר לא נשאר במקום. כאשר תבינו את חוק התנועה המתמדת תשליכו אותו לחייכם, תבינו שיש לנוע ולהשתנות, כי שום דבר לא נשאר במקומו גם המחשבות, גם ההתנהגות, וגם התפיסה חייבת להשתנות. ובכן העולם נמצא בתהליך של תנועה מתמדת כחלק מהיקום הנרחב.

שירה – בני האור העליון

יש תנועתיות קטנת מימדים ונראה כאילו הן לא מתקיימות ויש תנועתיות גדולת מימדים, אשר אותן רואים. כל תנועתיות מתחילה מתנועתיות בלתי נראית לעין שלכם, שאולי במכשירים מיקרוסקופיים אפשר לראות. היא היוצרת את התנועתיות הגדולה, היא זו שיוצרת שינויים גדולים, כמו רעידת האדמה.

גם התנועתיות במחשבה שלכם היא דבר קטן והיא יוצרת שינויים עצומים כמו יצירת מלחמות או רעידות האדמה.

שירה – בני האור העליון

חוק התנועה המתמדת הוא חוק חשוב להבנה ויהיה רב עוצמתי עוד יותר בשנה הבאה, כל מחשבה שלכם, היא תנועה בתוך עצמכם היוצרת גלים של תנועות גדולות יותר. לכן חשוב להקפיד ולהיות מודעים על מה חושבים, מה מרגישים, ולנקות את המקומות הכואבים והקשים.

שירה – בני האור העליון

תרפו את עצמכם, יש כמה מתוחים מאוד ולחוצים, הרפו ושחררו את הגוף. אנחנו מעבירים אנרגיה טובה תזכרו לקחת ממנה במידה שאתם יכולים להכיל. היא כדי לעזור לכם, קחו כמה שאתם זקוקים ממנה לעצמכם.

שירה – בני האור העליון

כדור הארץ עובר שינויים גדולים מאוד שיוצרים שינויים בין כוכביים, אתם לא יכולים למדוד את הסטיות האלו אך גם הכוכבים בתנועתיות מתמדת ומשתנה ויוצרים סטיות. לדעת את זה, זו תורה רחבה מאוד, שקשה לנו להסביר בשפתכם.

התנועתיות של כדור הארץ היא חלק מתנועתיות של הגלקסיות, לכן יש השפעה הדדית מהתנועתיות של הגלקסיות על כדור הארץ ועל ליבת כדור הארץ. וההיפך מכדור הארץ לכל הגלקסיות.

אתם חלק מהתנועתיות של הגלקסיות, קשה לנו להסביר לכם את השמות שאתם לא מכירים, כמו שלא הכרתם את החשמל…שמות של כוחות שמשפיעים מהיקום הרחב על ליבת כדור הארץ.הזרמים בין הגלקסיות דומים לזרמים בים או לרוחות, זה רק דימוי להסביר עוצמה שמשפיעה על הכדור שלכם.

מכיוון שכך, שיש תנועתיות רבה סביבכם כל הזמן – תנועתיות קוסמית, מיקרו או מקרו, תנועתיות בגוף ובמחשבה, שימו לב שיש דברים שאינכם יכולים לשים לב אליהם בגוף, אבל במחשבות אתם יכולים, וזה משפיע על כל הסביבה. לכן במקום שלכם, אתם אומרים "שום דבר לא חדש, אנחנו מכירים" ואנחנו אומרים אינכם מכירים מספיק את המחשבות, מעט מאוד אנשים מצליחים לנקות למחשבות ולחשוב מחשבות בלתי מזיקות, רובכם חושבים מחשבות מזיקות במשך היום לכן, שימו לב מה אתם חושבים במשך היום, איפה זה מתחיל ולאן זה הולך.

שירה – בני האור העליון

לסיום לכבוד השנה החדשה, אנו רוצים לאחל הרבה אהבה בכל הרבדים, הרבה שמחה ברבידי השמחה, שתצליחו להגשים את חלומותיכם היפים, המאושרים, הרפו כמה שיותר את גופכם והתמסרו לנתינה, לאור, לקבלה, ליופי האלוהי כמה שיותר ותהיו ברוכים בכל מה שתעשו. אנו אוהבים אתכם את פועלכם וזקוקים לקשר אתכם לכן אנו כאן כדי להיות אתכם. היו ברוכים בכל מה שתעשו.
אמן, אמן, אמן.

בני האור העליון
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן