תקשור ליום העצמאות 2007
עדנה טופר מתקשרת את בני האור העליון

תקשור מבני האור העליון ליום העצמאות 2007

תקשור מבני האור העליון התקבל במדיטציה לשלום כדור הארץ ביום העצמאות 2007
תקשור על ידי המתקשרת טראנס מדיום עדנה טופר

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

שלום לכם בני אנוש שלום לכם, מזמן לא היינו פה אתכם,
היום יום הולדת של מדינתכם ואנחנו שמחים פה להיות לכבוד יום העצמאות של המדינה שלכם צחוק
מדינה קטנה עם הרבה הרבה בלגן, רצינו פה להסביר ולספר את התהליכים שהמדינה שלכם עוברת ממקום ראות אחרת – של בני האור על מדינתכם.

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

שימו לב במדינה שלכם יש הרבה אנשי רוח,
הרבה אנשים שעושים תהליכים של מודעות ומשנים את המודעות שלהם, גם המדינה עצמה עוברת תהליך של מודעות ומשנה את המודעות של עצמה ואתם רואים את הבלגן ואת הכעוס שקורה בתוך המדינה אך כל מטפל נבון וחכם יודע שמטופלו שבא ומתחיל לעשות עבודה וניקיון כל הלכלוך מתחיל לצאת, לכן אל תיבהלו מכל מה שקורה, אל תיבהלו מהשחיתות ואל תיבהלו מהחוסר מוסר ואל תיבהלו מהגניבות, ואל תיבהלו מכל מה שנראה כל כך לא הגיוני שאנשי ממשל יעשו.

זה היה טבעי במאות הקודמות, במאות הקודמות כל אנשי המעמד שתפסו כוח ידעו תמיד איך להסתיר את השחיתות שלהם, אך היום בשנות האלפיים ואנחנו ב 2007 הדברים לא יכולים להיות יותר מוסתרים, והם חייבים להיות גלויים לכן אין לכם מה להיבהל ואין לכם מה להירתע ממה שקורה במדינה אלא להיפך תראו את זה כברכה, כי הכול מתגלה והנסתר נגלה לכל האנשים וכך אתם מנקים את הרבדים העמוקים של הפוליטיקה בישראל, זה חשוב שתזכרו שזה דרך הריפוי הגבוה של מדינתכם .

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

האנשים פה במדינה קוראים את מה שקורה בעיתונים ורואים בטלוויזיה ואומרים לאן הגענו?
לא חברים, לא שהגעתם למקום רע – הגעתם למקום טוב כי בכל ממשל יש את השחיתות הנסתרת הבלתי נגלת ואתם ומדינתכם מתחילים לגלות ולחשוף והיו ברוכים על כך על שיש לכם אומץ ויכולת לראות ולהגיד לא, אנחנו לא מוכנים לוותר יותר לאנשים שצוברים כוח וחושבים רק על הכוח בלי לתת למדינה.

מדינה זה דבר מאד תיאורטי כי סה"כ כל תושבי כדור הארץ שיכים לכדור, ואנחנו מהעולמות האחרים שמסתכלים עליכם איננו רואים את הסיבה בכלל שתהיו במדינות כי אתם כולכם מדינה אחת שנקראת כדור הארץ אך אינכם יכולים לראות זאת כרגע ואתם מבקשים את הזהות הבלעדית של מדינה, ועוד מדינה, ושפה ותרבות ייחודית לכם, ומדינת ישראל מדינה קטנה עם ייחודיות משלה ובכן אנחנו מברכים ומקבלים את הייחודיות שלה.

אך שימו לב אתם בתהליך מאד גבוה של ניקיון, אתם עכשיו צריכים להצמיח מנהיגים אשר יהיו ישרים, ישרים וכנים ומחוברים לעולם הרוחני ולעולם החומרי. לעולם הרגשי ולעולם המנטאלי אנשים אשר עושים עבודה גבוהה מאוד על עצמם. אל תפחדו אלא להיפך היו אמיצים באשר אתם ותקבלו את התהליכים באהבה ותנקו כל פינה ויבואו המנהיגים החדשים להנהיג אתכם ולהנהיג את עצמכם ממקום גבוה יותר

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

מנהיגות אמיתית מתפתחת רק ממקום של יושר רק ממקום של ערכים גבוהים ותבונה רבה. מנהיגות אמיתית אסור לה להתעסק בכוחניות, היא צריכה להבין את הכוחות הפועלים ולנווט בשלום ולזכור שהכוחניות היא לא המקום החיובי אלא המקום השלילי המנהיגות החדשה חיבת לזכור שהאנשים הם החשובים ולא המדינה, היא צריכה לזכור שהאנשים חייבים שלום, חייבים לחיות ולהתפרנס לגדול ולצמוח מתוך שלום

לכן המנהיגות האמיתית היא מנהיגות של מודעות, מנהיגות שיוצרת את התודעה למקום גבוה יותר בכל בית, בכל פינה ובכל גיל. שימו לב ממקום שאתם נולדים מהמקום של בתי הספר והגנים, מהמקום של האוניברסיטאות ומקומות העבודה חייבים להעלות את התודעה למקום של שלום, אהבה ערכים של שמחה, ערכים של יושר, כי התאוצה האנרגטית על כדור הארץ הולכת וגוברת והיא לא תשאיר שום מקום אשר יהיה אפל ונסתר אשר יעביר את הפחדים לאנשים.

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

מנהיגות אשר באה ממקום של פחדים ומטילה פחדים על בני האדם מנהיגות פסולה היא, מנהיגות אשר יוצרת אפליות חזקות בין גבר לאישה ובין דת לדת פסולה, מנהיגות אמיתית חיבת להכיר בשוויונות של האדם, חיבת להכיר את המקום הבסיסי שלכל אדם זכות לחיות, מנהיגות אמיתית חיבת להכיר שכל אדם זכותו להיות מאושר שמח לחיות בשלום מנהיגות אמיתית חיבת לדעת שהכנות והיושר או המידות והערכים הם האבן פינה הכי חשובים שיהיו לה, המנהיגות האמיתית צריכה לזכור שהדרך של המקום הגבוה ביותר – היא צריכה לעזור לאנשים מהאבן פינה שהיא יסדה כמו אבן פינה של בניין, לבנות בניין גבוה ולהביא את האנשים למקום הגבוה ולעזור להם להגיע לערכים גבוהים יותר ולתודעה גבוה יותר ולמקום אשר האור והשפע והאהבה והשמחה יהיו מנת חלקכם במדינה שלכם.

היו ברוכים בני ישראל, היו ברוכים מדינת ישראל, היו ברוכים כל תושבי ישראל ערבים, נוצרים, דרוזים … ,
היו ברוכים לכל הדתות הנמצאות במדינת ישראל, היו ברוכים לשערים הפתוחים לעולמות הגבוהים וכל הדתות יזכרו שהאלוהות הגדולה אחת היא ולא חשוב איזה תפילה תתפלל כי האלוהות תקבל את כל התפילות כאחת וכל תפילה וסגנונה מתחברים ומתקבלים אל האלוהות הגדולה באהבה, שתזכרו שכולם מחוברים לאלוהות הגדולה באהבה אדירה ועצומה אין טעם להילחם, אין טעם לשנוא, אין טעם להיות במקום של פחד ואפלה.

[שירה]
בני האור, בני האור, בני האור העליון
בני האור, בני האור, בני האור העליון

חזון מדינת ישראל חייב להיות ממקום שהיא תזכור ותדע שהיא מפיצה אהבה ושמחה בכל האזור היא המדינה אשר למרות אויביה ושונאיה למרות הכול היא תזכור שעליה להביא אהבה ושלום כמו אדם במודעות גבוהה – זוכר תמיד את תפקידו להביא אהבה לאנשים לרפא ולעזור לכל אחד, כך מדינת ישראל צריכה לזכור שהיא מביאה את האור ואת האהבה לעולם היא צריכה לזכור את גדולתה ומתוך גדולה ועוצמה לפעול ולא מתוך פחד ויראה ואנחנו בני האור העליון אשר ליווינו ומלווים אתכם ובמלחמה האחרונה עבדנו ופעלנו ויצרנו ניסים הרבה מברכים את מדינת ישראל שתהיה ברוכה במנהיגות חדשה מלאת אהבה ואור, שמחה ושלום.

היו ברוכים אתם שיצרתם מדיטציה של שלום ומקפידים להגיע וליצור שלום על העולם,
היו ברוכים אתם שמקדישים מזמנכם ומביאים שלום לעולם
אמן, אמן, אמן

תיקשור בטראנס על ידיהמתקשרת טראנס מדיום  עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן