תקשור על עוצמה נשית ועוצמה גברית
עדנה טופר מתקשרת את אכבר הגדול

תקשור – אכבר על עוצמה נשית ועוצמה גברית

10.3.09
תקשור מאת אכבר הגדול לקראת חג פורים
תוקשר על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

דורות רבים של אנשים עוברים על כדור הארץ, דור ודור הולך, כל דור מעביר את חותמו ומספר את סיפורו. יש דורות של אנשים שמשאירים יותר את חותמם ויש דורות שהם יותר נעלמים. אני, אכבר הגדול, השפעתי רבות, אני לא מתבייש בכך, אני גאה, איחדתי את הממלכות של הודו.
אישה, יש לה עוצמה כ"כ גבוהה שאף גבר לא יכול לה. גם כשהוא חושב שהוא יכול, הוא לא יכול לה. רק מה, הנשים לא מכירות את העוצמה שלהם (למזלנו הגברים) ולכן הגברים מצליחים לשלוט בנשים. אך אם הנשים היו מכירות בעוצמה הנשית, כל הגברים באשר הם היו נופלים. זה קצת מוזר שאני גבר, אסביר על נשים. כי למעשה אישה הייתה צריכה להסביר את זה, אבל כמו שאתם יודעים היו לי המון נשים ומהן למדתי על הכוח הנשי. המורה שלי תמיד אמר, תקשיב, תקשיב בתבונה. הוא לימד אותי להקשיב לניואנסים הקטנים ביותר שמעט מאד מסוגלים לכך.
הוא לימד אותי לראות כל תא ותא בפני האנשים. בגלל זה יכולתי לזהות בקלות מה קורה בתוככי האדם. רק מהתבוננות ומהקשבה.
מתוך כך ראיתי איך נשים פועלות. יש שאינן יודעות את עוצמתן. הן יכולות להיות יפהפיות, חטובות, עם כל הנתונים הנשיים אך הן לא מכירות את עצמתן. בשלב מסוים הן מפסיקות לעניין אותנו הגברים. אין להן את היכולת לרגש אותנו. אבל הנשים שמכירות את עוצמתן – אף גבר לא עומד מולן. שימו לב – הכוח הנשי נמצא בצ'אקרה השנייה – ברחם.
לנו הגברים אין רחם. הרחם, אנרגטית קולטת את הביצה ומגדלת אותה בתוכה. כלומר מי שיכולה לקחת את הרחם שבתוכה ולהפעיל אותה, לפתוח כמו חיישנים קטנים כלפי חוץ הבינה את הסוד.
לנו ההודים יש מילים לזה בהודית עתיקה. מן משהו שקולט כל הזמן. והגבר, שאצלו הקליטה של אותם חיישנים האנרגטיים של הצ'אקרה השנייה כל הזמן משדרים לו, נמשך לזה כמו מגנט.
ברגע שאישה תתרכז בצ'אקרה השנייה ותחוש את האנרגיה הקולטת, היא עשתה את שלה. ציורית זה דומה לשושנת ים שקולטת את הטרף שלה, היא לא צריכה לעשות כלום, רק מחכה והיא לא רעבה כי הטרף נופל. זה הסוד של העוצמה הנשית.
הרבה נשים שולטות בנו הגברים. הגברים הם טיפשים, כי במהותם הם רוצים כל הזמן שיטרפו אותם. הם חושבים שהם השולטים, הרוצים לחדור. וכשחודרים, שמחים שהצליחו. אבל האישה חכמה, במלוא עוצמתה יודעת שהוא נפל בתוך המלכודת שלה. היא נותנת לו להרגיש שהוא גדול, חזק ועוצמתי וכאילו הכובש אך למעשה היא מפעילה אותו.
זה דומה לשושנת ים אך זה לא זה. זו האנרגיה. זה כמו הפחד של הגברים שיבלעו בתוך הרחם, והפין לא יחזור אליהם. בסוף הוא חוזר, אבל הרגע הזה שהם נטמעים בתוך הכאוס של האישה… והרבה גברים אינם מוכנים להתמסר לתוך האנרגיה הנשית הזו. אך מי שרוצה להתמסר הוא לחלוטין במקום אחר.
אנחנו ההודים, ידענו איך להתמסר לאנרגיה הנשית. כמו שהנשים ידעו להפעיל אותה אנחנו ידענו איך להיכנס לתוכה. הטנטרה של שתי האנרגיות: הקולטת והחודרת, שתי התנועות מה מזכירות לכם:
נשימה. פעולות של היקום, מי שנכנס לתוך הטנטרה וחווה את האלוהות יכול להגיע לשחקים האלוהיים. זו חוויה מאד חזקה כי האנרגיות הולכות לאורך כל הצ'אקרות, מן התחתונות ועד לגבוהות.
בתחילת דרכי כבחור צעיר הייתי מאוד שחצן וגאוותן. היה לי הכול, הייתי נאה, אהבתי נשים והיו לי המון נשים. הייתי עשיר מאוד וגם חכם, אינטליגנטי כמו שאתם אוהבים להגיד ואז בא המורה והתחיל ללמד אותי מההתחלה.
אני רציתי ללמוד. למה? כי הבנתי שהחיים שאני נמצא בהם למרות כל מה שהיה לי, הם לא המהות האמיתית. ורציתי להגיע למהות האמתית, להיות במקום של האמת. לחקור ולחדור אליה, להיות כמה שיותר קרוב כמה שיותר ביום יום.
בזכות זה המורה שלי הציל אותי מקארמה קשה ונוראית כלוחם. בזכותו הייתי במקום אחר. תודעה אחרת. הייתי במרכז של האמת. ראיתי מעבר ויכולתי לבקש סליחה מכל מי שהרגתי, הייתי לי מטרה חשובה, לאחד את הודו. אם לא הייתי דבק במטרה היא לא הייתה מאוחדת.
גם נשים רבות כבשתי. במשך תקופה מסוימת זו הייתה המטרה שלי. זו מטרה נחמדה, אני מאוד נהניתי. זו מטרה נעימה וטובה, אך בשלב מסוים משעממת. רק אם אתה מתחיל לעשות את הטנטרה, מתחיל ללמוד להתחבר למקום מיני רוחני, אז המיניות משתנה ואתה רוצה אהבה מלאה.
ובכן מה הקסם בכיבוש נשים?
זה נותן תחושה של עוצמה, כוח, שליטה, מנגן על האגו והגבריות.
יש נשים מאוד יפות. אבל שם זה נגמר. היא יפה, יש לה עיניים יפות, שיער יפה, פה חמוד כדובדבן וצוואר ארוך כברבור וכתפיים עגולות כמו שאני אוהב ושדיים… וכך הלאה. אני מסתכל ומתמוגג. ומה אחר כך? איזה סקס עם אישה לא חכמה ומעניינת שלא מכירה את עוצמתה ולא יודעת הרבה. מה כבר אפשר להפיק מהכלי הזה?
כלומר אם הגבר לא מספיק חזק בתוכו, הוא מחפש חיזוק מבחוץ. נראה לו שאם ילך ויכבוש יותר ויותר נשים הגבריות שלו גדולה וחזקה יותר.
אם אני בעוצמה, אני לא צריך להוכיח כל הזמן ולהתעסק בשטויות. אפילו כשיש אישה עוצמתית מאוד, אתה חזק מולה, עומד מולה, ויוצר טנטרה עוצמתית. מקום אחר לגמרי.
במחשבה יש אנרגיה, כשיש יותר מדי אנרגיה ממחשבות אז הסטנו את עצמנו מהמהות כלומר הדרך לחוות את הכוליות כמו שהמורה אוהב לומר.
" אני חושב משמע אני קיים" ומאז האנושות עסוקה בלחשוב ושוכחת לחוות.
פחות לחשוב יותר לחוות! בטנטרה ההודית כשחווים את החוויה מבינים שהמחשבה רדודה כי החוויה כ"כ עוצמתית, חזקה ועילאית שאתה רוצה רק לחוות ולחוות.
אדם שגילה את העולם מתוך החוויה טוב לו או רע לו?
טוב ויפה! החיים נפתחים. כ"כ עוצמתי שעוצמתכם הולכת ומתחזקת ואז שוב ושוב אתם רואים כמה טוב לגדול ולהתפתח ולחוות את עצמכם בכל עוצמתכם מהפנימיות העמוקה שלכם.
הייתי ממשיך כי אתם יודעים שאני נהנה. נהנה להיות פה ללמד ולהסביר. לא יודע אם המורה נהנה שאני בגופו למרות שלא חשב שאכנס. הוא טוב לב, נשמתו גדולה ופתוחה והוא מקרין את האהבה שתוכו בכל מקום גם על האדמה בכדור הארץ וגם ביקום. הייתי רוצה שתמסרו לו את אהבתי הגדולה, ההערכה. ושתמיד תמיד אני איתו, בכל דבר. שלום לכם! נהניתי  להיות איתכם. תבואו להודו אני שמח לטייל עם המורה הגדול בהודו, זה היה נחמד מאוד. תודה רבה לכם.

תוקשר על ידי המתקשרת הטראנס מדיום עדנה טופר

מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן