נחשף: "קיצור הדרך" היעיל ביותר לקבל תשובות לשאלות 

אנחנו בעידן שכל הזמן מוצפים בגירויים מהרשתות החברתיות, הראש שלנו בעומס מידע מטורף ואין לנו שקט לרגע. אנחנו יותר ויותר מתוסכלים וכבר לא יודעים מה הכי נכון עבורנו.
מה שמגביר אצלנו את הלבטים האישיים ואת התסכולים כמו: מי אני? מה הכיוון? לאן? מה לעשות? מה הכי טוב לי?
ישבתי עם עדנה טופר כדי לקבל תשובה לשאלה, למה כולם רצים לקבל את תשובות לשאלות שלהם דרך תקשור

מאת: יפעת לוי

עדנה טופר: "אני מגשרת בין שני עולמות בין הלקוח בעולם הפיזי לבין למורה הרוחני שלו בעולם המטאפיזי".

הראיון מתחיל כשאנחנו יושבות במרכז "כוליות" שבהרצליה ונפתח בשאלה המעט סקפטית מצדי. ישבתי עם עדנה טופר מייסדת מרכז כוליות – למימוש המהות.
מה כל הרעש סביב התקשור?

מתוך ניסיוני הרב, לצערי יש המון בורות, למרות שיש הרבה ספרים, סרטים ומידע רב של הרבה מתקשרים המעבירים ידע באינטרנט. הגיע הזמן לפוגג את חוסר הידע ולקבל את "התקשור הטבעי" כמערכת ניווט לווייני לחיים.

אנחנו כבר בפתח 2020 הלחצים והבעיות רק הולכים וגדלים – למה?

"בשנת 2020 הבאה עלינו לטובה, יש שוב תאוצה חזקה של האנרגיה על כדור הארץ. זה אומר שהכול הולך להיות במהירות גבוהה בהרבה יותר ממה שאנו חיים עכשיו. התאוצה הזו יוצרת מצבים חדשים, בין היתר שינויים יהיו מהירים עוד יותר. כלומר עד שהסתגלת ולמדת דבר מסויים, מחר כבר יש משהו אחר. מצד אחד אנשים הסתגלו לקצב המטורף הזה ויבינו שכל הזמו צריך להיות בתהליכי שינוי אדירים. ומצד שני הרבה אנשים ירצו בכוח רב לשמר את הישן כי קשה להם מאד עם כל השינויים המהירים. שני הכוחות החזקים האלה הפועלים בו זמנים על כדור הארץ יוצרים הרבה מאד בעיות, חיכוכים קשים ומלחמות.
זה מדהים, אנחנו נמצאים בעידן שיש כל הזמן ידע זמין בכף היד ועם זאת, אנחנו יותר ויותר מתוסכלים וכבר לא יודעים מה הכי נכון ביותר עבורנו. הראש שלנו בעומס מידע מטורף ואין לנו שקט לרגע.
ביום יום שלנו אנחנו מוצפים בגירויים ברשתות החברתיות, כל הזמן בלחצים, מחפשים פתרונות ללא הפסק שמגבירים אצלינו את הלבטים האישיים ואת התסכולים כמו: מי אני? מה הכיוון? לאן? מה לעשות?
מה הכי טוב לי?
בין היתר שאלות לגבי זוגיות, עבודה, מגורים, לימודים, החלטות עסקיות ועוד ועוד…
אנחנו נדרשים כל יום ויום להגיע להחלטות, ביניהן גורליות, לפתור פתרונות במהירות, למצוא דרכים יצירתיות כדי להצליח. טבעי שנרצה לבחור את הדרך המדויקת והטובה ביותר בלי לבזבז זמן יקר.
רובנו היום פשוט רצים לקבל תשובות מהאינטרנט ומבינים שה"פתרונות" שמציעים לנו ברשת לא בהכרח מתקדמים ורלוונטים לחיים העכשויים או נכונים ביותר עבורנו.
התסכולים הולכים וגדלים כל הזמן יותר ויותר… ונשארת התחושה ש"אני תמיד לא בסדר ושאצל כולם הכל ניראה טוב ונוצץ ולהם יש את כל התשובות".

"אנחנו מוצפים בגירויים ברשתות החברתיות, כל הזמן בלחצים, מחפשים פתרונות ללא הפסק"

איך אני אדע מה הפתרון המדויק והטוב ביותר עבורי?

"כשיש לי בעיה, למי אני פונה כדי לקבל ייעוץ? ל"מומחה"? בדרך כלל אנחנו נפנה למעגל הקרוב שלנו כמו: חברים ומשפחה, שיתנו לנו ייעוץ מנסיונם האישי – ולא תמיד ניסיונם האישי הוא נכון או מתאים לנו.
במידה ואנחנו רוצים למצוא תשובות לשאלות שלנו באופן יותר מקצועי נלך אינסטינקטיבית לאינטרנט או למומחה מקצועי אשר יתן לנו ייעוץ מהמקום שהוא למד ויודע, הוא לא בהכרח יכול לתת מידע מעבר לכך. עכשיו, אם אנחנו רוצים לקבל יעוץ ברמה גבוהה יותר ולקבל ייעוץ ממבט אחר ורוחני יותר ללא ספק תקשור הוא הדרך הקצרה ברמה הגבוהה ביותר – ייעוץ מדויק מותאם אישית מהמורה הרוחני שמכיר אותך ומדבר בסגנון המחשבה שלך.

רגע, לפני שנמשיך, מה זה תקשור?

"תקשור זה קשר עם ישות כלשהי שהיא לא פיזית. הקשר יכול להגיע בהרבה צורות – טלפתיה, קולות, חלומות, סמלים וכו'. כשאנחנו מדברים על ישות אסביר את סוגי הישויות השונים שאני מתקשרת : יש אנשים שנפטרו -כמו סבא וסבתא. יש ישויות שבאות להדריך באופן כללי שהן לא שיכות לאדם ספציפי אחד. יש מלאכים שהם ברמה מאד גבוהה ומעט מאד יכולים לתקשר איתם. יש מגוון ישויות שונות מחוץ כדור הארץ, וכמובן המורים הרוחניים שלנו – שהם צמודים אלינו וכל הזמן מדריכים אותנו."

"תקשור הוא כלי לייעוץ מעולה, ברמה הגבוהה ביותר שעוזר לךלהצליח להגיע להישגים גדולים יותר"

מה הכוונה מורים רוחניים?

"לכל בנאדם יש ישות רוחנית שמלווה אותו. יש כאלה שקוראים למורים בשמות אחרים כמו: מדריך אישי, מלאך שומר וכו'… אני קוראת ליישויות האלה מורים רוחנים, כי אני רואה איך הם מלמדים ומקדמים את האנשים.
המורים הרוחניים מותאמים מאוד לבן האדם שהם מלווים אותו, למשל, בנאדם שהוא רקדן, המורה הרוחני שלו יהיה רקדן. מרצה באוניברסיטה יהי לו מורה שיעזור לו בהרצאות שלו. לכל מורה ואדם יש התאמה מוחלטת והרבה פעמים לפי המורה הרוחני אני יכולה לזהות מה המסלול של אותו בן אדם.
אני רואה את המורים הרוחניים והם מלאי אהבה, סבלנות מדהימה, ידע עצום שיכולים לעזור לנו להתפתח. כשבאים אליי למפגש לתקשור אישי, אני מחברת את אנשים למורים הרוחניים שלהם.
בד"כ המורים הרוחניים עונים מאד מפורט לאנשים על שאלותיהם ופותרים להם הרבה בעיות, נותנים הדרכה שמתאימה להם ובסוף גם מברכים אותם בברכה מאד יפה.
המפגש עם המורה הרוחני זה רגע מאוד מאוד מרגש ומכונן בחיים שלהם, המורה נותן להם כיוון והדרכה, תובנות וחיזוקים, תשובות לשאלות קשות.
מה שמאד יפה לראות ומאד מרגש, הוא אופן ההגשה שהמורה מעביר את הידע ואת ההכלה המותאמת במדויק לכל אדם, כך שכול תקשור הוא לגמרי אחר ושונה".

את יכולה לתקשר לכל אחד?

"כן, אני יכולה לתקשר לכל אחד. אצל רוב האנשים המורים הרוחניים מתקשרים בהמון אהבה ושמחים להתחבר אליהם באופן גלוי.
ישנם מקרים בודדים שהמורים הרוחניים לא רוצים לתקשר עם הלקוח, בדר"כ מסיבות שהלקוח מאד סקפטי, ציני, חסר אמונה וחסר ערכה למעמד.
תביני, זה לגמרי לא פשוט, אני חייה את היום יום שלי בכמה רבדים, אך יחד עם זאת מבינה שיש לי זכות גדולה לחבר אנשים לעצמם ולמורים הרוחניים שלהם".

למה כדאי לבוא לייעוץ לתקשור אצלך?

"לקח לי שנים להבין שיש לי זכות גדולה לחבר אנשים לעצמם ולמורים הרוחניים שלהם.
בדרך כלל זה רגע מרגש כאשר אני מחברת את האיש או האישה למורה הרוחני שלהם, שמכיר אותם ויודע איך  להגיע אליהם בדרך הטובה ביותר.
תקשור הוא כלי לייעוץ מעולה, ברמה הגבוהה ביותר שעוזר לך להצליח להגיע להישגים גדולים יותר. בעזרת התקשור, שהוא כמו מערכת ניווט לווייני לחיים, קרש קפיצה וזינוק בהתפתחות האישית שלך אתה יוצר מפנה באיכות חייך שבו תקבל תשובות לשאלות שלך, תקצר תהליכים ותקבל תובנות עמוקות על עצמך."
טופר מחייכת וממשיכה: "אני אסביר בצורה פשוטה, כשאנחנו מסתכלים מהחלון זה המרחב שאנחנו רואים. כשאנחנו עולים לקומה עשירית המרחב נהיה יותר גדול. ובכלל, ברגע שנהיה בטיסה אנחנו נראה הרבה יותר גבוה את המרחב. עכשיו, ככל שנהיה במרחב גבוה יותר נוכל לראות את התמונה רחבה יותר עם פתרון יותר מדויק. התקשור הוא בדיוק זה – מבט הרבה יותר גבוה על כל בעיה.
זה כמו שהשירות המטאורולוגי רואה מלמעלה את כל המרחב ואת כל הנדידה של העננים ואומר: הערב ירד גשם. מזווית הראייה שלנו אנחנו מסתכלים בחלון רואים שמיים כחולים עם שמש זורחת ולא יכולים לראות שעוד מעט ירד גשם, משום שאין לנו את מרחב ראייה גדול מספיק."

מי מגיע אליך לתקשור?

באים לתקשור כל סוגי האוכלוסיה. היו אצלי שופטים, רופאים, מרצים באונברסיטה, מדענים, מנכ"לים, עורכי דין, אמנים, מטפלים, מאמנים, אנשים עסקים ועוד ועוד… ממש כל קשת האוכלוסיה. ברור שלכל אחד יש מורים רוחניים אחרים ושונים ברמות העוצמה שלהם והשיח מתנהל שונה מאדם לאדם.
אני חייבת להודות שאני סקרנית לשמוע עוד, מה קורה בתקשור אישי איתך?
"כל אחד שמגיע אליי, מגיע עם שאלות שהכין בבית כמו: לבטים, אתגרים שונים ושאלות שמציקות לו בחיים. התקשור שאני מעבירה הוא אישי מאוד, התשובות מדויקות מאוד וברורות לכל אחד ואחת.
אני בעצם מגשרת בין שני עולמות בין הלקוח למורה הרוחני שלו – אני צינור ריק."

איך בעצם זה עובד?

"מפגש תקשור אצלי הוא בין שעה לשעה וחצי. אני מחלקת אותו לשני חלקים:
– חלק הראשון – "סריקה אנושית" אני מתבוננת בצ'אקרות (מרכזי האנרגיה) ממש כמו רנטגן. אני אומרת מה אני רואה, על איזה דברים צריכים לעבוד, מה צריך לשנות.
-חלק שני – אני רואה את המורים הרוחניים ומוודאה מי רוצה לדבר איתי, ומשם אני מעבירה את המסר דרך טלפתיה או בטראנס (מפגש שבו הישות עוברת דרכי ומעבירה מסרים). במהלך המפגש של התקשור המורים הרוחניים מדריכים את הלקוח לקלוט את המסרים לפי ההבנה והיכולות שלו.

איך מתבטא השינוי אחרי תקשור איתך?

"אצל כל אחד זה אחרת, יש חלק שקיבלו תפנית עצומה בחיים: חלק נתנו צאנס למערכות יחסים כשרצו להתגרש, חלק שינו מקצוע, ויש שלמדו לקבל החלטות ופתרונות מהותיים להמשך החיים.
היו כאלה שהיו בצמתים מאוד רציניים, ובעזרת התקשור מהמורה הרוחני, הם קיבלו הדרכה ותשובות
לכל שאלותיהם .
בנוסף, השינוי מתבטא בשיפור באיכות חייהם, ברמת יצירתית, בקבלת החלטות אסטרטגיות, בעסקים, בחיי המשפחה, בלימודים, ביחסים בין אישיים… וההבנה העמוקה שאני לא לבד בעולם.
עצם המפגש הזה עושה שינוי מאוד גדול בחיים – כי פתאום אתה מבין שיש מישהו ששומר עליך ומגן עליך וכל מה שיש לך לעשות זה להקשיב לו. לכן אנשים מקשיבים שוב ושוב להקלטה של התקשור.

טוב, בהחלט נשמע מבטיח ואני יכולה לומר שהראיון איתך מעורר בי המון השראה. איך הקוראים שלנו יכולים להגיע אליך לתקשור אישי?

מי שרוצה לקחת את הצעד הראשון ולעבור חוויה מיוחדת משנה חיים, אני מזמינה אותו לבוא לתקשור אישי אצלי במרכז "כוליות".
מחפשים מתקשרת מומלצת? עדנה טופר כאן בשבילכם!

קבעו פגישה עוד היום לייעוץ בתקשור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודי "התקשור הטבעי" נפתחים בקרוב

מי שמעוניין.ת ללמוד לתקשר

או רוצה ייעוץ בתקשור

עם המאסטר עדנה טופר

קביעת פגישה ייעוץ בתקשור או ללימודי תקשור

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן