ייעוץ בתקשור – שאלות נפוצות

אני קוראת, לישויות בלתי נראות העוזרות, תומכות, אוהבות ובעיקר מלמדות, מורים רוחניים, אך יש כאלה שקוראים להם בשמות שונים, מורה רוח, המלאך השומר, המלאך המגן, המדריך ועוד ועוד שמות.
המורה הרוחני הינו ישות בלתי נראית הנמצאת צמודה לידכם מרגע לידתכם.
היא מותאמת לאנרגיה שלכם בדומה לברקוד. למשל ליד רקדן תהיה ישות היודעת את כל רזי הריקוד ותעזור לו ביצירת הריקוד. ליד מטפל יהיה מורה רוחני שיעזור למטפל בטיפולים. מטפל שיהיה יותר מחובר לעצמו יוכל דרך תקשור לעזור למטופל הרבה יותר טוב.

לפעמים כן ולפעמים לא תלוי בבן אדם. לעיתים רואים ליד אנשים מסוימים שניים או שלושה ישויות צמודות עליהם. לפעמים מורים שונים מתחלפים, לפי החלפת המיומנויות ותחומי העניין של האדם. למשל אם האדם יתחיל לטפל בשיאצו באנשים, הוא יתמסר לגמרי לטיפולים, ויהיה לו מאד חשוב לטפל ולעזור לאנשים, יבוא לעזרתו מורה רוחני שיעזור לו לטפל. כמו כן יכול להיות שמורים מצטרפים למורה קיים, או שהם עובדים בשיתוף פעולה ביחד.

רוב נשמות המגיעות לכדור הארץ באות כדי לגדול ולהתפתח, או בלשון הקבלה לעבור את השיעורים וליצור את התיקון, או בלשון היוגים לתקן את הקרמה שיצרו ולצאת ממעגל הקרמתי אל החופש. המורים הרוחניים באים כדי לעזור לנשמה בהתפתחות שלה, או כדי לעזור לה להגשים את יעודה. שלפעמים זה אותו דבר.

למזלנו הטוב, כי אחרת בני האדם היו רבים איתם כל הזמן.
כי לעיתים קרובות אנחנו רוצים תשובות מהירות לשאלות קשות.
כמו למה אין לי כסף?
או למה אני לא מאושר?
למה החבר נפרד ממני?
ועוד ועוד שאלות ללא סוף. לא תמיד המורים ממהרים לענות ולתת תשובות.
כי המקום של הלבטים והספקות גורמים לנו לחפש תשובות ואז יש את הגדילה האמיתית.

תשובות לשאלות מציקות וקשות, הם פותרים ועוזרים בבעיות מסובכות, הם נותנים עזרה והדרכה חינם 24 שעות ביממה גם ברגעי מצוקה הכי קשים. הם מעלים את רמת היצירתיות בכל התחומים. נותנים רעיונות לתגליות ( כל המגלים והממציאים תקשרו המפורסם ביותר שרשם לזכותו הכי הרבה פטנטים היה אדיסון, שישב ותיקשר כל הזמן). והכי חשוב הם עוזרים ותומכים שכל הזמן תגדלו ותתפתחו.
המורים הרוחניים מקרינים המון המון אהבה זאת ממש אהבה אדירה. זאת אהבה היחידה שאני מכירה שהיא ממש ללא תנאי. אני יודעת שמדברים הרבה בתקופה זו על אהבה ללא תנאי שיש לתת אחד לשני. אך אף אדם לא יכול לתת אהבה אדירה כזו כמו של המורים וללא תנאי. המורים מקרינים אהבה עצומה, מלאה באורח רוח על כל השטויות שתלמידיהם עושים. יחד עם זאת עם גם תקיפים ומחזירים את התלמידים למסלול כשצריך.

אסור לקרוא ולהטריד את נפטרים כי אסור להפריע להם. הם עוברים את המסלול שלהם. היהדות אוסרת זאת בתכלית האיסור – זה נקרא להעלות באוב. יחד עם זאת קורה הרבה פעמים שנשמות של נפטרים ומגיעים אלי אך כאן זה מבחירתם מרצונם וזה משהו אחר. (אני לא קראתי להם) הם באים כדי שאתקשר עם קרוביהם או בני משפחתם, בד"כ הם רוצים להעביר מסר כל שהוא ליקיריהם.

כדי שהחיים שלנו יהיו יותר קלים ומאושרים – להלן ציטוטים מתלמידים שלמדו בקורס תיקשור

"… קבלתי תובנות רבות, הרבה מתנות רוחניות .
בכלל אני רואה את הקורס כמתנה גדולה לחיים שלי .
אני מרגישה שגדלתי והתפתחתי. " ג.נ .

"עדנה הוציא מאיתנו דקויות והגעתי לרבדים עמוקים יותר.
ידעתי שאני מתקשרת תמיד, אבל בסדנה קיבלתי אישור לכך,
ולמדתי להבחין מתי אני מתקשרת " . שולה

" החזיונות שהיו לי בשיעור הם מאד משמעותיים לגבי, כעת אני יותר מאושרת ושמחה.
אני בתחושת אושר פנימי" רותי

"קורס תיקשור היה נפלא, פורה, מעמיק ביותר.
עברתי בו המון תהליכים, הגעתי למקומות חדשים ונפלאים
קבלתי תובנות רבות, הרבה מתנות רוחניות.
בכלל אני רואה את הקורס כמתנה גדולה לחיים שלי.
אני מרגישה שגדלתי והתפתחתי.

אני שמחה בצורה שקשה לתאר אותה במילים, על שהחלטתי להצטרף לקורס תיקשור,
אצל המורה עדנה טופר. להיות חלק מקבוצה שעברה יחד חוויות רבות
ותרמה רבות אחת לשנייה. אני רואה את היותי חלק מהקורס כזכות גדולה ." ג.נ.

כן, בכל זמן ובכל מקום (אין בשום פנים ואופן שעות קבלה לפנייה). מימד הזמן קיים רק במציאות הפיזית כפי שאנו מכירים אותו, ביקום הדברים עובדים קצת אחרת. מנקודת המבט של המורים, לזמן אין משמעות ולכן כל שעה טובה כמו אחרת.
אם זאת יש שעות שיותר קל לתקשר עם המורים, בעיקר בשעות שקטות כמו 3-4 לפנות בוקר אך זו לא חובה.

לא, הם יכולים ללוות ולשמור עלינו אך הם לא המורים הרוחניים ולא הוכשרו להיות מורים. ישנם מקרים בהם קרוב משפחה או אדם שהיה קרוב בוחר להישאר בסביבה, לשמור ולהעביר מסרים לאדם אך הם לא הוכשרו להיות מורים ואינם כאלה בהגדרתם.