ללמוד להפעיל את הכלים הטבעיים הטמונים בך ולחיות חיים שלמים ושמחים.

ייעוץ בתקשור טלפתי

להגיע כשדילמות ולבטים מדירים שינה מעיינך, כשהחיפוש לתשובות לשאלות מתיש ומבלבל, שקשה לדעת מה התשובה הנכונה.

ייעוץ תקשור בטראנס

לבוא לקבל תשובות ישירות לשאלות מהותיות, לחוש את עוצמת האנרגיה של המורה הרוחני שלך, לקבל הילינג וברכה בעלת עוצמה אנרגטית.

קורס התקשור הטבעי

ללמוד את הדרך לקבלת תשובות לשאלות וללבטים המלווים אותך במסע החיים. ליצור מפנה באיכות חייך ולפתח את העולם הרוחני שלך

טיהור בית ומשרדים

לנקות אנרגיות שליליות בבית או במשרד, ליצירת מרחב חיובי, נקי מהפרעות, הממגנט פעילות מדויקת ואת האנשים נכונים.

בלוג

לנקות אנרגיות שליליות בבית או במשרד, ליצירת מרחב חיובי, נקי מהפרעות, הממגנט פעילות מדויקת ואת האנשים נכונים.

עדנה טופר

חווה את הכוליות - האחד - ואת הרקיע השביעי

אני שמחה שהגעתם לאתר התקשור הטבעי. אם אתם כאן סימן שאתם אנשים מיוחדים אשר נושא התקשור מעניין ומרתק אותם!

התקשור זו שפה טבעית לכול האנושות שנשכחה ונעלמה. באתר אני מראה שכול אחד ואחת יכול להתחבר לתקשור הטבעי, כדי להתקדם ולהתפתח ולעוף ליעד בשמחה.

התקשור האישי עם הטראנס מדיום והמתקשרת עדנה טופר הוא אירוע מיוחד.

זוהי בעצם פגישה עם המורה הרוחני שלך, יישות המלווה אותך מיום הוולדך ומכירה אותך טוב יותר מכולם. אם זו פרשת דרכים, ייעוץ אמיתי או שאלות מהותיות, תקשור אישי יכול להיות פתרון אמיתי.

עדנה טופר

לקוחות מרוצים

מיכל
מיכלתפקיד
קרא עוד
עדנה היקרה, תודה רבה על תקשור מאיר עיניים. היה לי חשוב מאוד לשמוע את דברי המדריך הרוחני שלי שיצאו מפיך. התרגשתי מאוד. אני יוצאת לדרך בה אני מאמינה יותר בעצמי ובבחירות שלי. תודה רבה
א. גולן
א. גולןתפקיד
קרא עוד
סקפטי, ציני, לא ממש מאמין, ככה הגעתי לעדנה. כסמנכ"ל בכיר בחברה וכחלק מקבוצת תקשורת שמעסיקה 400 עובדים אני לא מאמין בקלות. ובכל זאת, ישבתי מול עדנה ונדהמתי. דיוק של 100%. היא ידעה לומר דברים שאף אחד לא יודע, תיארה תחושות שלי עם עצמי, ויצרה מפה מדהימה של החיים שלי, החסימות, המורכבויות, והכל באמצעות תקשור עם היישות שמלווה אותי (שמתברר שיש לי). זו חוויה מרגשת, מוזרה, עמוקה ומפחידה אבל בעיקר מעצימה. קיבלתי תשובות לשאלות מהותיות (יחסים, ילדים, קריירה וכסף, בריאות, וקשר עם החיים שאחרי). והכל ממשי ואמיתי לא כללי ותיאורטי. עדנה חדה מדויקת ובעלת כוחות מדהימים. לכל הסקפטיים, החוששים, הלא בטוחים אני אומר בוודאות שעדנה היא פשוט מדהימה.
אלה ברקת בן ארי
אלה ברקת בן ארימנהל בכיר
קרא עוד
סוף סוף הדרך נפתחה עבורי !!! עדנה יקרה, להגיע אליך היתה אחת ההחלטות החכמות שעשיתי! בפגישת תקשור ממוקדת קיבלתי בהירות גדולה כל כך, שחסכה לי חודשים ארוכים של תסכול במרדף אחרי דברים שלא נכונים עבורי. אם לומר את האמת, הפגישה הזו כנראה חסכה לי שנים! של התברברות! מיד אחרי הפגישה, עשיתי את השינויים שהומלצו לי, ניקיתי את מה שלא נכון עבורי והחיים שלי עלו על מסלול חדש ומאוד מדוייק! המון דלתות נפתחו עבורי, שבעבר אפילו לא הייתי מודעת לקיום שלהן! גם משפחה קרובה ששלחתי אליך דיווחו על שינויים זהים, הפגישה איתך משנה חיים! ללא ספק! אני ממליצה בחום, לכל מי שחווה בלבול וזקוק להכוונה. תודה מכל הלב
דניאל בן ארי
דניאל בן אריתפקיד
קרא עוד
מדהים אותי שרק עכשיו אני חושף את זה ככה.. אולי כי התביישתי? אולי כי זה קצת הביך אותי? אבל מה שבטוח הגיע הזמן לצאת לאור בכל הדרי 😊 אז לפני שלוש שנים בשיא הבלבול של חיי הלכתי למתקשרת ששינתה לי את החיים מה קצה אל הקצה שמה. עדנה טופר הייתי כל כך מבולבל ותוך שעה – בום. קיבלתי מסרים מדויקים לגבי נתיב היעוד שלי בחיים. נאמר לי בעזרתה שכל עוד אני לא אתמסר להדריך אנשים למצוא את ייעודם הדלתות יסרבו להיפתח בפניי. במפגש זה הבנתי שיש לי חלק על מודע. חלק שיודע את כל התשובות לכל השאלות. כן, גם שאלות שקשורות ליעוד חיינו. ומאז אותו מפגש התחלתי לתרגל בעצמי (כלומר בלי תיווך) חיבור לאותו מקור כוח עוצמתי שזמין ל-כ-ו-ל-נ-ו. זה "הנשק הסודי" שלי.
לינורה
לינורהתפקיד
קרא עוד
קיבלתי עליך הרבה מאד המלצות מדהימות, ובמיוחד המליצה עליך בחום רב מתקשרת ידועה היא לא רוצה שאגלה את שמה. ואחרי שתקשרת לי וראיתי שהיא צדקה קיבלתי תשובות מדויקות ובהירות לשאלותיי. אני כותבת כתבה גדולה על תקשור במגזין הרוחני "חיים אחרים" ומראיינת שלוש מתקשרות בכירות, ולכן אני רוצה לקבוע איתך פגישה" לראיון לכתבה. קבענו פגישה. לינורה הגיעה אלי עם אישה נוספת. הייתה פגישה טובה ומאד מרגשת. היא ראיינה אותי לכתבה וגם תקשרתי לה. בתקשור קיבלה תשובות מדויקות ובהירות לשאלותיה. זה לא הכול, הייתה גם הפתעה, האישה שהגיעה עם לינורה, גילתה לי בסוף הראיון, שהיא המתקשרת שהמליצה עלי בחום רב. אחרי כמה שבועות התפרסמה הכתבה הגדולה במגזין חיים אחרים ואני מפרסמת את החלק של הראיון איתי. תקראו ותהנו

יצירת קשר

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!