איפה לומדים קורס תקשור

רציתי לספר לכם, מה חשוב לי שאני באה ללמוד באיזה מקום. במיוחד שהייתי צריכה להחליט איפה ללכת ללמוד תקשור. אז שני דברים חשובים לי, להיפגש עם המורה שתלמד אותי ,ובכן נפגשתי עם עדנה שמלמדת גם את הקורס תקשור (על המפגש איתה אספר פעם אחרת ) וחשוב לי המקום שלומדים, בייחוד שלומדים תקשור איזה אנרגיה אני מרגישה שאני נכנסת לחדר. לכן שנכנסתי למרכז כוליות ישר שאלתי איפה לומדים?
כאן אמרו לי והצביעו על שתי דלתות מפוארות עם קשת מעץ מעליהם. באתי להיכנס לחדר אך הופ עצרו אותי.
עדנה טופר מתקשרת"בבקשה תורידי נעליים בכניסה לחדר" נאמר לי.
ביראת קודש הורדתי את נעלי ונכנסתי לחדר גדול מאד על הרצפה שטיח לבן רך ונעים מזמין מאד להשתטח עליו. מסביב לחדר יש כריות בצבעים קרמים ולבנים, הכריות בכל מיני גדלים מה שעוד יותר גורם לך לרצות לתפוס כרית ולהשתטח על השטיח ולשכוח מכל העולם. "אוהו איזה אנרגיה נפלאה יש בחדר הזה, מי בכלל רוצה לצאת מכאן" אמרתי בלבי.
הסבירו לי שעל הקירות תלויים ציורים רוחניים המעלים את האנרגיה בצורה משמעותית. אלה הציורים של עדנה טופר " ציורים למדיטציה " ומומלץ לשבת מול אחד הציורים שהכי מושך אותי ואחר אפשר למדוט על הציור ואנרגיות נפלאות יזרמו אלי, נשמע מעניין בא לי ממש לנסות.
אין ספק שהציורים האלה הם באמת משהו מיוחד. הסתובבתי בין הציורים ונהניתי מכל רגע.
לא הצלחתי לבחור את הציור שהכי מצא חן בעיני, כי פשוט כולם יפים.
בצד המערבי של החדר יש אוסף גדול של אבנים, מושבת קוורץ, אמטיסט גדול, רוז קוורץ, סלנייט ועוד.
מתקשרת עדנה טופרבין האבנים מפוזרים גביעים מכל מיני גדלים מזכוכית שקופה שבתוכם זכוכיות קטנות בצבע טורקיז. הסבירו לי שאלה זכוכיות עתיקות מאד מהעיר הקדומה אפולוניה ששכנה על חוף הים, שאנשיה יצרו חפצי נוי מזכוכית בצבע טורקיז. כל הזכוכיות שבגביעים נאספו במשך שנים רבות מחוף הים. הים פולט אותן אחרי סערות. עדנה אוהבת ללכת לים ולאסוף אותן. בגביעי הזכוכית האלה מודלקים הנרות שנותנים אוירה קסומה לחדר המופלא הזה.
בנוסף יש הרבה פרחים בחדר. כאשר אני באתי היו הרבה סחלבים שהוסיפו הוד והדר. הפרחים וכל הצמחייה בחדר הלבן נותנים הרגשה לבבית שמעלה את השמחה בחדר.
במרכז הקיר המערבי נמצאת הבמה הקטנה וצנועה על השטיח ששם עדנה יושבת כאשר היא מלמדת קורס תקשור.
אוהו איזה מקום נפלא, לא בא לי לצאת מהחדר.
התפתחות רוחנית ומודעות עצמית | תקשורכאשר יוצאים מחדר נמצאת ממולו פינה מיוחדת לשתיה, מים קרים, מים חמים קפה, תה צמחים משקיות ומצמחים אורגניים כגון: רוזמרין, מרווה, לימונית, לואיזה, נענע ומנתה ועוד.
הסבירו לי שבהפסקות כל התלמידים מתקבצים סביב השולחן הגדול ואוכלים, שותים ונהנים בצוותא ( חוץ מהמעשנים כמובן שיוצאים לעשן בצוותא בחברת הצמחייה על הגג).
יצאתי מכוליות שמחה ומאושרת מצאתי את המקום שאני רוצה ללמוד בו, יש כאן תחושה מצד אחד החמימות של בית תחושה של ארמון מפואר איך הצליחו לשלב את שני הדברים ביחד לאלוהים פתרונים, כנראה תקשרו שעיצבו את המקום.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

וואטסאפ
שליחה
דילוג לתוכן