איפה לומדים קורס תקשור

לימודי תקשוררציתי לספר לכם, מה חשוב לי שאני באה ללמוד במוסד לימודים. במיוחד שאני צריכה להחליט איפה ללכת ללמוד תקשור.

אז שני דברים חשובים לי:
הראשון הוא להיפגש עם המורה שתלמד אותי, ובכן נפגשתי עם עדנה שמלמדת את קורס תקשור (על המפגש איתה אספר פעם אחרת ) .
והשני הוא  המקום בו לומדים, במיוחד כשלומדים תקשור.
חשוב לי לדעת איזו אנרגיה אני מרגישה שאני נכנסת לחדר. לכן שנכנסתי למרכז כוליות מייד שאלתי "איפה לומדים"?
"כאן", אמרו לי והצביעו על שתי דלתות מפוארות עם קשת מעץ מעליהם. באתי להיכנס לחדר אך הופ עצרו אותי.
"בבקשה תורידי נעליים בכניסה לחדר" נאמר לי.
ביראת קודש הורדתי את נעלי ונכנסתי לחדר גדול מאד. על הרצפה היה פורס שטיח לבן רך ונעים המזמין להשתטח עליו. מסביב לחדר פזורות כריות בצבעי קרם ולבן, הכריות בכל מיני גדלים דבר שעוד יותר גורם לי לרצות לתפוס כרית ולהשתטח על השטיח ולשכוח מכל העולם. "אוהו איזה אנרגיה נפלאה יש בחדר הזה, מי בכלל רוצה לצאת מכאן" אמרתי בלבי.
הסבירו לי שעל הקירות תלויים ציורים רוחניים המעלים את האנרגיה בצורה משמעותית. אלה הציורים של עדנה טופר  " ציורים למדיטציה " ומומלץ לשבת מול אחד הציורים שהכי מושך אותי. אחר אפשר למדוט על הציור ואנרגיות נפלאות יזרמו אלי, נשמע מעניין בא לי ממש לנסות. לא הצלחתי לבחור את הציור שהכי מצא חן בעיני, כי פשוט כולם יפים בעיניי.
בצד המערבי של החדר יש אוסף גדול של אבנים, מושבת קוורץ, אמטיסט גדול, רוז קוורץ, סלנייט ועוד.

לימודי תקשורבין האבנים מפוזרים גביעים מכל מיני גדלים מזכוכית שקופה שבתוכם זכוכיות קטנות בצבע טורקיז. הסבירו לי שאלה זכוכיות עתיקות מאד מהעיר הקדומה אפולוניה ששכנה על חוף הים, אשר אנשיה יצרו חפצי נוי מזכוכית בצבע טורקיז. כל הזכוכיות שבגביעים נאספו במשך שנים רבות מחוף הים. הים פולט אותן אחרי סערות. עדנה אוהבת ללכת לים ולאסוף אותן. בגביעי הזכוכית האלה מודלקים הנרות שנותנים אוירה קסומה לחדר המופלא הזה.

בנוסף יש הרבה פרחים בחדר. כאשר אני באתי היו סחלבים רבים שהוסיפו הוד והדר. הפרחים וכל הצמחייה בחדר הלבן נותנים הרגשה לבבית שמעלה את השמחה בחדר.
במרכז הקיר המערבי נמצאת הבמה הקטנה וצנועה ועליה השטיח ששם עדנה יושבת כאשר היא מלמדת קורס תקשור.

כאשר יוצאים מחדר נמצאת ממולו פינה מיוחדת לשתיה, מים קרים, מים חמים, קפה, תה צמחים משקיות ומצמחים אורגניים כגון: רוזמרין, מרווה, לימונית, לואיזה, נענע ומנתה ועוד.
בהפסקות כל התלמידים מתקבצים סביב השולחן הגדול ואוכלים, שותים ונהנים בצוותא ( מלבד מעשנים שכמובן שיוצאים לעשן בצוותא בחברת הצמחייה על הגג).
יצאתי מכוליות שמחה ומאושרת כאשר מצאתי את המקום שאני רוצה ללמוד בו, יש כאן תחושת חמימות של בית מצד אחד ותחושה של ארמון מפואר ומצד שני אין הצליחו לשלב את שני הדברים ביחד לאלוהים פתרונים, כנראה תקשרו שעיצבו את המקום.

יערה סגל, תלמידה בקורס תקשור

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

קביעת פגישה

השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן